مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد

01 مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد

به گزارش رکنا،«سحردی ابراهیم عوض» می گوید: هر دو همسرش را به یک اندازه می شناسد و به مدت مساوی هشت ماه عاشق هر کدام از آنها بوده است. همین ها کافی بود تا او به فکر چنین ازدواج دور از انتظاری کشیده شود.

او یک روز تصمیم گرفت تا بزرگترین ماجراجویی زندگی اش را مرتکب شود و دو دختر را از خواست قلبی اش آگاه کند.‌ موضوع وقتی جالب شد که آن دو از پیشنهاد ازدواج سحردی استقبال کردند و گفتند از این که هووی هم بشوند مشکلی ندارند و چه خوب که مراسم ازدواجشان در یک روز و یک ساعت باشد تا به هم حسودی نکنند.

02 مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد

این جوان سومالیایی می گوید: از بچگی آرزو داشتم تا با دو زن در یک روز ازدواج کنم، همیشه به آن فکر می کردم تا این که تقدیر امسال من را به رؤیایم رساند.‌

دو دختر که دختر عمه و دختر عموی او هستند قول داده اند که در خوشبخت نمودن همسرشان گوی سبقت را از یکدیگر بربایند، با این حساب به نظر می رسد روزهای خوشی در انتظار این جوان سومالیایی رؤیاپرداز خواهد بود.‌

برخی رسانه های این کشور لقب شهریار سومالی (اشاره به شهریار داستان هزار و یک شب) را به او داده اند؛ یکی از سایت های خبری تیتر زده: شهریار سومالی… جوانی که با دو زن در یک شب ازدواج کرد!

منتشر شده در سایت تفریحی بیا تو تفریح

مردی که در یک روز با دختر عمو و دختر عمه زیبایش ازدواج کرد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح