شکست فوق العاده سنگین برای عربستانی ها توسط روسیه - سایت تفریحی بیا تو تفریح

شکست فوق العاده سنگین برای عربستانی ها توسط روسیه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شکست فوق العاده سنگین برای عربستانی ها توسط روسیه

تیم فوتبال روسیه در افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸  با توجه به میزبان بودن این تیم هم موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر عربستان سعودی مغلوب کند.

به گزارش مشرق، تیم های ملی فوتبال روسیه و عربستان از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در دیدار افتتاحیه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۵ بر صفر به نفع روس‌ها به پایان رسید. (خلاصه فیلم دیدار روسیه – عربستان)

ترکیب روسیه:

ایگور آکینف، ماریو فرناندس، یلیا کوتفو، سرگی اگناشویچ، یوری ژیرکوف، یوری گازینسکی، رومن زوبنین، آلکساندر سامدوف(۶۴-دالر کوژیائوف)، آلکساندر گلوین، الان دژاگوئف( ۲۴- دنیس چریشف) و فیدور سمولوف(۷۰- آرتم دژیوبا).

ترکیب عربستان:

عبدالله المعیوف، اسامه هوساوی، عمر هوساوی، محمد البریک، سلمان الفرج، یحیی شهرانی(۷۴-سلطان باهبری)، محمد السهلاوی(۸۴-مهند عسیری)، یاسر الشهرانی، عبدالله عطیف(۶۴-فهد المولد)، تیسیر الجاسم و سالم الدوسری.

گل ها: یوری گازینسکی (۱۲)، دنیس چریشف(۴۳)(۹۰+۱) و  آرتم دژیوبا(۷۱) و الکساندر گلووین (۴+۹۰)

داور: نستور فابین از کشور آرژانتین

کارت زرد: آلکساندر گلوین(۸۸) روسیه. تیسیر الجاسم (۳+۹۰)عربستان

شرح نیمه اول

این دیدار که افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ است تمام نگاه‌ها به میزبان مسابقات بود تا اولین دیدارش را چگونه ظاهر می‌شود. در نیمه اول روس ها سوار بر بازی بودند و موفق شدند با ۲ گل نیمه اول را به نفع خودشان به پایان ببرند.

گل اول روسیه را یوری گازینسکی با ضربه سر در دقیقه ۱۲  و گل دوم را دنیس چریشف با از پیش‌رو برداشتن سه بازیکن عربستان گلی دیدنی را در دقیقه ۴۳ به ثمر رساندند.

شرح نیمه دوم

روس ها در نیمه دوم نیز سوار بر بازی بودند و در نهایت در دقیقه ۷۱ بوسیله آرتم دژیوبا به گل سوم رسیدند تا آب سردی بر پیکره سعودی ها در این بازی باشد. جالب توجه در این بازی این است که دژیوبا نیز مثل چریشف زننده گل دوم روس ها یار تعویضی بود و هر دو تعویض چرچسوف به نوعی بهترین عملکرد را داشتند. گل چهارم روسیه نیز بازهم به بوسیله چریشف در دقیقه ۹۰+۱ به ثمر رسید.

منبع: مشرق

شکست فوق العاده سنگین برای عربستانی ها توسط روسیه
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =