پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اش - سایت تفریحی بیا تو تفریح

پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اش 

پرموترین دختر دنیا که صورتش پر از مو های زائد شده بود اینبار تمام این موها را تراشید تا چهره واقعی اش پدیدار شود. پرموترین دختر دنیا با چهره ای وحشتناک که رکوردی به اسم خود در کتاب گینس ثبت کرده بود بعد از ازدواج با پسری مهربان به زندگی امیدوار شد.

پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اشدختر نوجوانی که رسما پرموترین دختر دنیا اسم گرفته است ازدواج کرد و زندگی تازه ای شروع کرد.پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اشازدواج چهره پرموترین دختر دنیا را تغییر داد
سوپاترا ساسوفان اهل بانکوک ۷ سال پیش به علت داشتن چهره ای وحشتناک و پرمو نامش را در کتاب رکورد های گینس ثبت کرد رکوردی که به علت حالات ناراحت کننده به اسم او ثبت شده بود زندگی طبیعی اش را مختل کرد تا جاییکه دیگر هیچ تلاشی برای درمان نمی‌کرد و از ادامه راه بهبودی اش دلسرد شد.

 

این دختر مبتلا به نوعی سندرم دچار رویش غیرطبیعی مو در صورتش بود ، حالات ظاهری او دیگران را از او دور میکرد ودر زمان مدرسه و محیط های عمومی غالباً اطرافیان رفتار طبیعی با او نداشتند . این دختر در سن ۱۷ سالگی بالاخره توسط پسری جوان مورد محبت قرار گرفت و از تنهایی رها شد.

 

پسر جوان با مهربانی و نگاه متمایز به سوپاترا وی را روز به روز به سوی خوشبختی واقعی می کشاند تا جاییکه باردیگر این دختر پرمو انگیزه به ظاهر خود میرسد و موهایش را مرتب کوتاه می‌کند.

پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اشعکس پرموترین دختر دنیا درکنار همسرش

 

 

نوشته پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اش اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

جالب و خواندنی

منتشر شده در:سایت تفریحی بیا تو تفریح

پرموترین دختر دنیا و تغییر چهره باورنکردنی اش
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =