تاثیر این نوشیدنی بر کم کردن مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظ ! - سایت تفریحی بیا تو تفریح

تاثیر این نوشیدنی بر کم کردن مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظ !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تاثیر این نوشیدنی بر کم کردن مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظ !

 

 

 

یکی از مشکلاتی که در بین آقایان رایج بوده و باعث نارضایتی آنها می گردد،مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظی است. البته برای داشتن رابطه جنسی موفق، نیاز به عوامل متعددی می باشد که یکی از مهم ترین آنها دیر انزالی و نعوظ کامل در آقایان است.

 

 

 

نتایج یک پژوهش آمریکایی نشان می دهد که، نوشیدن یک تا دو فنجان قهوه در روز مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظی را به میزان ۳۰ درصد ممکن است کاهش دهد.

یکی از مشکلاتی که در بین آقایان رایج بوده و باعث نارضایتی آنها می گردد،زود انزالی  و اختلالات نعوظی است. البته برای داشتن رابطه جنسی موفق، نیاز به عوامل متعددی می باشد که  مهم ترین آنها نداشتن زود انزالی و نعوظ کامل در آقایان است.

 

 

به عقیده محققان نوشیدن قهوه می تواند برای آقایانی که با چنین مشکلی مواجه هستند، مفید باشد. اکثر آقایان علاقه ی خاصی به نوشیدن قهوه در طول روز دارند. خوشبختانه این عادت به سلامت جنسی شان کمک می کند. نتیجه ی پژوهشی که در دانشگاه تگزاس ایالات متحده ی آمریکا انجام شده است نشان می دهد، آقایانی که روزانه دو فنجان قهوه می نوشند، در آینده کمتر از مشکل زود انزالی و  اختلالات نعوظی رنج خواهند برد.

 

 

 

این محققان برای اثبات نظریه ی خود، اطلاعات پزشکی چهار هزار مرد و همچنین برنامه غذایی روزانه ی آنها را مورد بررسی قرار دادند. البته محققان معتقدند که نیاز به بررسی های تکمیلی وجود دارد، اما با این حال، به آقایان توصیه می کنند که برای مقابله یا پیشگیری مشکلات نعوظ و زود انزالی ، روزانه یک تا دو فنجان قهوه بنوشند.

 

 

 

آیا کافئین باعث تحریک جریان خون در آلت تناسلی می شود؟

 

 

 

داشتن نعوظ کامل به جریان خون مناسب، در ناحیه آلت تناسلی بستگی دارد. به عقیده محققان، قهوه حاوی ترکیباتی است که می توانند واکنش هایی ایجاد کنند که به رقیق شدن خون در آلت تناسلی منجر می شود. این کار باعث افزایش و تسهیل جریان خون در این ناحیه شده و باعث بهبود کیفیت و مدت زمان نعوظ و حتی جلوگیری از زود انزالی خواهد شد.

 

 

بعد از بررسی های انجام شده در پرونده های پزشکی شرکت کننده ها، محققان به یک نکته ی اساسی رسیدند. آقایانی که روزانه بین ۸۵ تا ۱۷۰ میلی گرم کافئین دریافت می کنند (یک فنجان بزرگ قهوه حاوی ۱۰۰ میلی گرم کافئین است)، در مقایسه با آقایانی که کافئین دریافت نمی کنند، به میزان ۳۰ درصد کمتر از اختلالات نعوظ  و زود انزالی رنج می برند. علاوه بر این محققان مشاهده کردند، آقایانی که روزانه بین ۱۷۱ تا ۳۰۳ میلی گرم قهوه می نوشند، به میزان بسیار کمتری، دچار مشکل اختلالات نعوظی می شوند.

زناشویی

ازدواج

منتشر شده در:سایت تفریحی بیا تو تفریح

تاثیر این نوشیدنی بر کم کردن مشکل زود انزالی و اختلالات نعوظ !
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =