دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش

دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش

دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانشbia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/03/bia2tafrih.com_2018-03-10_20-32-16_373981.jpg”/>

دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش 

مایکروسافت برای آرامش دلیل و راحتی کارمندانش اقدام به ایجاد دفتر روی درختان به شکل منزل های درختی نموده هست.مایکروسافت جدیداً منزل های درختی را همراه با تجهیزات کامل از جمله وای فای برای آرامش هر چه اکثر کارمندانش در حین کار و استراحت, احداث کرده هست.

 

کمپانی مایکروسافت منزل های درختی را برای کارمندان خود ساخته هست. یکی از آن‌ها در در میان درختان منطقه داگلاس در شمال غرب اقیانوس آرام دایر شده هست. این درحالیست که دیگری ۳ و نیم متر بالای زمین قرار گرفته و از دیوارهایی با جنس چوب نیم سوز و هم‌چنین سقفی مجهز به یک پنجره برخوردار هست.

 

مایکروسافت این منزل را با احساسی امثال خوردن یک شیرینی زنجفیلی توصیف می کند. ما خیال میزنیم که این نوع وصف کردن,‌ به دلیل نزدیک شدن به کریسمسی گرم در آینده‌ای نزدیک باشد.به طور کلی ۳ منزل درختی وجود دارد. دو مورد از منزل های درختی مایکروسافت نخست به کار کرده‌اند و سومی نیز که از یک سالن بسیار بزرگ بهره می برد,

 

تا انتهای سال ۲۰۱۷ میلادی حاضر‌ی بهره‌برداری خواهد بود. منزل های درختی مایکروسافت حاوی اتاق‌های دیدار میباشند که می توانند توسط کارمندان این شرکت چه در تایم کار و چه در زمانی که آن‌ها مشغول استراحت میباشند, مورد بهره گیری قرار گیرند. این منزل ها توسط «Pete Nelson» ساخته شده‌اند که با برنامه‌ی تلویزیونی «Treehouse Masters» مشهور شده هست. با دقت به رشد درختان,‌ این ساختمان‌ها دست کم تا ۲۰ سال عمر خواهند کرد.
دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانشامکانات منزل های درختی مایکروسافت
منزل های درختی بعنوان بخشی از محله‌ی بیرونی مایکروسافت شناخته میشوند که به ساختمان‌های اطراف دانشگاه ردموند متصل خواهند بود. آن‌ها همگی بهنیمکت‌های ضد آب, دریچه‌هایی که پریز برق را در خود مخفی کرده‌اند,‌ صندلی‌های ضد زنگ زدگی سنگی, سایبان‌های چوبی و هم‌چنین یک شبکه‌ی وای فای بیرونی تجهیز شده‌اند.

 

رمپ‌هایی نیز برای افرادی که نیازمند آن‌ها میباشند احداث شده هست. اگر شما گرسنه هستید, در این جا یک کافه تریا سرپوشیده نیز وجود دارد که خارج از آن نیز یک رستوران باربیکیو در داخل یک کانتینر به چشم می خورد.

bia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/03/bia2tafrih.com_2018-03-10_20-32-16_759552.jpg” width=”600″ height=”400″ title=”دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش” alt=”دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش”/>

مایکروسافت می گوید کارکنان و تعمیرکارانی را نیز برای مراقبت از هرآنچه در منزل های درختی احداث شده قرار دارد, گزینه خواهد کرد. کارکنان این کمپانی آمریکایی نیز عنوان کرده‌اند اگر فرصت بهره گیری از منزل های درختی به آن‌ها داده شود, بیش از پیش کار خواهند کرد. اگر میخواهید بدانید که چطور یک فضای کاری آمیخته شده

 

با طبیعت می تواند در روحیه کاری کارمندان مایکروسافت موثر باشد, در زیر میتوانید تجربه‌ی یکی از این کارمندان راکه بعنوان یک پست وبلاگی منتشر شده بخوانید. شما همین طور میتوانید ویدیوی معرفی منزل های درختی مایکروسافت را در این جا دیدن کنید.

 

در یکی از روزهای آفتابی جدید, یکی از کارمندان پاهایش را بر روی هم انداخته و در زیر یک حوضچه درخت سبز رنگ, داخل یک منزل درختی نشسته هست. برای چند دقیقه,‌ او دستانش را بر روی زانوهای خود گذاشته, چشمانش را بسته, سرش را به سمت آسمان گرفته و نفس عمیقی می کشد. سپس لپ‎تاپ را به کنار می گذارد. پس از یک روز کاری سخت, او اکنون کامپیوترش را کنار می گذارد و می تواند استراحت خوبی را تجربه کند. 

 

 

نوشته دفتر جدید و رویایی مایکروسافت برای کارمندانش اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

منتشر شده در:سایت تفریحی بیا تو تفریح

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت