شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد

شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد
شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شدbia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/01/bia2tafrih.com_2018-01-11_09-42-20_350939.jpg”/>

نام DxO برای بسیاری از کاربران، آزمون‌های سنجش کیفیت و امتیازهای dxomark برای دوربین‌های مختلف را تداعی می‌کند؛ اما اواخر ماه گذشته ایمیلی از DxOMark Image Labs منتشر شد و طی آن این شرکت اعلام کرد که راه خود را از DxO Labs جدا کرده است. این شرکت حالا به‌عنوان شرکتی خصوصی و مستقل ادامه‌ی فعالیت می‌دهد و توسعه و تجاری‌سازی خدمات و راهکارهای سنجش کیفیت تصویر را پی خواهد گرفت.

مقاله‌های مرتبط:

از سوی دیگر، DxO Labs فعالیت خود را در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار ویرایش عکس DxO PhotoLab و دوربین قابل اتصال به گوشی DxO One ادامه خواهد داد. این شرکت که به‌تازگی Nik Software Collection را از گوگل خریداری کرد، وعده‌هایی در رابطه با به‌روزرسانی این نرم‌افزار در اوایل امسال داده است.

اولین زمزمه‌های جدایی این دو شرکت در ماه سپتامبر به وجود آمد؛ زمانی که ایمیلی به شرح زیر منتشر شد:

شرکت ما دست‌خوش تغییرات داخلی شده است. در ماه سپتامبر DxOMark Image Labs از DxO Labs جدا شد. DxOMark Image Labs حالا شرکتی خصوصی و مستقل است. بنابراین ما به توسعه‌ و تجاری‌سازی راهکارهای کیفیت تصویر ادامه خواهیم داد و ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی به مشتریان در طراحی سیستم‌های دوربین باکیفیت در عرصه‌های مختلف مثل گوشی‌ هوشمند، دوربین‌ دیجیتال، پهپاد، دوربین‌های ورزشی، نظارتی و دوربین‌های خودرو را ادامه خواهیم داد.

منتشر شده در: سایت تفریحی بیا تو تفریح

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت