شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد

نام DxO برای بسیاری از کاربران، آزمون‌های سنجش کیفیت و امتیازهای dxomark برای دوربین‌های مختلف را تداعی می‌کند؛ اما اواخر ماه گذشته ایمیلی از DxOMark Image Labs منتشر شد و طی آن این شرکت اعلام کرد که راه خود را از DxO Labs جدا کرده است. این شرکت حالا به‌عنوان شرکتی خصوصی و مستقل ادامه‌ی فعالیت می‌دهد و توسعه و تجاری‌سازی خدمات و راهکارهای سنجش کیفیت تصویر را پی خواهد گرفت.

مقاله‌های مرتبط:

از سوی دیگر، DxO Labs فعالیت خود را در زمینه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار ویرایش عکس DxO PhotoLab و دوربین قابل اتصال به گوشی DxO One ادامه خواهد داد. این شرکت که به‌تازگی Nik Software Collection را از گوگل خریداری کرد، وعده‌هایی در رابطه با به‌روزرسانی این نرم‌افزار در اوایل امسال داده است.

اولین زمزمه‌های جدایی این دو شرکت در ماه سپتامبر به وجود آمد؛ زمانی که ایمیلی به شرح زیر منتشر شد:

شرکت ما دست‌خوش تغییرات داخلی شده است. در ماه سپتامبر DxOMark Image Labs از DxO Labs جدا شد. DxOMark Image Labs حالا شرکتی خصوصی و مستقل است. بنابراین ما به توسعه‌ و تجاری‌سازی راهکارهای کیفیت تصویر ادامه خواهیم داد و ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی به مشتریان در طراحی سیستم‌های دوربین باکیفیت در عرصه‌های مختلف مثل گوشی‌ هوشمند، دوربین‌ دیجیتال، پهپاد، دوربین‌های ورزشی، نظارتی و دوربین‌های خودرو را ادامه خواهیم داد.

منتشر شده در: سایت تفریحی بیا تو تفریح

شرکت DxOMark از DxO Labs جدا شد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =