بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » بیوگرافی » بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

bia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/01/bia2tafrih.com_2018-01-11_09-40-34_879883.jpg” alt=”بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای” title=”بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای”/>

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای 

جانسو دره یکی از بازیگران سرشناس و زیبای ترکیه ای است که سال جاری توانست  به عنوان یکی از زیباترین زنان ترکیه نیز انتخاب شود. 

bia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/01/bia2tafrih.com_2018-01-11_09-40-35_552780.jpg” width=”450″ height=”338″ title=”بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای” alt=”بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای”/>

جانسو دره, یک بازیگر و مدل ترک است. او, تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت ودر رشته باستان‌شناسی از دانشگاه استانبول فارغ‌ التحصیل شد.جانسو دره «متولد ۱۴ اکتبر ۱۹۸۰ در آنکارا» یک بازیگر و مدل ترک است.

زندگی جانسو دره
جانسو دره, تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت ودر رشته باستان‌ شناسی از دانشگاه استانبول فارغ‌ التحصیل شد.جانسو دره, کار در تلویزیون و سینما را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرد. در میان سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ نقشی برجسته در مجموعه تلویزیونی سیلا داشت.

بعد ازآن با همکاری کنان ایمیرزالی اوغلو در فیلم «the Last Ottoman Yandim Ali» به شهرت رسید. وی درسال ۲۰۰۹ در مجموعه عشق تلخ ودر سال ۲۰۱۱ در مجموعه ایزل حضور پیدا کرد.

در حال حاضر جانسو دره یکی از بازیگران زیبا و سرشناس ترکیه به شمار می‌رود که در ایران هم به خاطر بازی در نقش آیسان در سریال «ایزل» و همینطور ایفای نقش فیروزه پادشاه در سریال «حریم پادشاه» شناخته شد و توانسته است طرفدارانی را برای خود محیا کند.

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ایعکسهای جدید جانسو دره

جانسو دره, کار در تلویزیون و سینما را از سال ۲۰۰۴ آغاز کرد.

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

جانسو دره, تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

جانسو دره, در رشته باستان‌ شناسی از دانشگاه استانبول فارغ‌ التحصیل شد

بیوگرافی و عکس های جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای

بیوگرافی و عکسهای جانسو دره بازیگر زن ترکیه ای ,عکسهای جذاب جانسو دره,درمورد جانسو دره,عکسهای جانسو دره,همسر جانسو دره,جانسو دره بازیگر ترکیه ای

بیوگرافی

منتشر شده در: سایت تفریحی بیا تو تفریح

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق