حاملگی همسر سام درخشانی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

حاملگی همسر سام درخشانی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حاملگی همسر سام درخشانی

همسر سام درخشانی ، عسل امیرپور باردار شد.

سام درخشانی در برنامه تلویزیونی شبکه یک سیما به همراه همسر خود عسل امیرپور به این موضوع اشاره کردند که آنها در حال بچه دار شدن هستند و در حدود نوروز سال آینده بدنیا خواهد آمد. در ادامه با بیا تو تفریح همراه شوید و بطور کامل در مورد این موضوع را بخوانید.

حاملگی همسر سام درخشانی

سام درخشانی با شاره به اینکه زمان بدنیا آمدن نوزادشان (دخترشان) در نوروز سال آینده گفت که نوزاد ایشان با قاطعیت دختر هست  و نامش را هم برکه گذاشته اند. سام در خواب این موضوع که دخترشان دختر خواهد بود را در خواب دیده بوده و در همان حین نام او را به اتفاق همسرش از قبل انتخاب کرده بودند.

سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور جزو مهمانان برنامه ضیاء بودند.
درخشانی که در این برنامه برای اولین بار با همسرش حضور پیدا می کرد، در سخنانی با اشاره به استرسی که وی برای حضور روی آنتن داشته، گفت: در راه استودیو کلی به او دلداری دادم که دوربین ها را نادیده بگیر و فکر کن من و تو و علی یک گفتگوی صمیمانه داریم و… حرف زدنم ادامه داشت تا اینکه به در استودیو رسیدیم و آمدیم پیاده شویم که متوجه شدم کتم همراهم نیست و اینطور شد که مجبور شدیم برگردیم!!

وی همچنین در پاسخ به ضیاء درباره ماجرای ازدواجش توضیح داد: نکته جالب درباره ازدواج ما این بود که اوایل امسال بود که عقد کردیم، بعد به ماه عسل رفتیم، سپس برگشتیم و عروسی گرفتیم!
درخشانی همچنین درباره اینکه دعا کرده زودتر بچه دار شوند، حرف زد و ادامه داد: از مدتها قبل به دخترم فکر میکنم و خوابش را می دیدم، حتی برای او اسم هم انتخاب کرده ایم که برکه نام دخترم میباشد. اگر هم کسی قبل از ما این اسم را انتخاب کرد ما به این برنامه استناد می کنیم.
این بازیگر که همسرش مشارکت حداقلی در گفتگو داشت، یادآور شد: عسل کلا کم حرف و خیلی ساکت است. این سکوت و آرامشی که دارد جزو ویژگی های او است که مرا جذب کرده است.
وی همچنین درباره فیلمی که در آن نقش خودش را بازی می کند، تصریح کرد: تا به حال نشده که در سینمای ایران کسی نقش خودش را بازی کند و با خودش شوخی کند. من نقش سام درخشانی را که البته انسان خنگی است را بازی میکنم!
درخشانی همچنین درباره اینکه چه زمانی بچه دار می شود، گفت: انشالله نوروز سال بعد دخترم برکه به دنیا می آید.
این بازیگر به عنوان سخنان پایانی گفت: دعا میکنم در سال جدید هیچ ایرانی دستش جلوی کسی دیگر دراز نشود. همه مردم سال جدید را پر از عشق و پر از پول و پر از سلامتی شروع کنند و به پایان برسانند.
امیرپور نیز در پایان گفت: سالی پر از سلامتی، عشق و آرامش برای هم وطنانم آرزو میکنم.

 

حاملگی همسر سام درخشانی

حاملگی همسر سام درخشانی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =