گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس - سایت تفریحی بیا تو تفریح

گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس

خیلی از افراد دوست دارند راز زیبایی و خوش اندامی ستارگان را بدانند با بیا تو تفریح همراه باشید تا درباره راز جوانی و زیبایی جنیفر لوپز صحبت کنیم. جنیفر لوپز همیشه در حال مبارزه با پیری است و در حال ورزش کردن برای جوان تر ماندن و خوش هیکل ماندن میباشد.

در حالی که به نظر میرسد جنیفر لوپز راز جوان ماندن او به رژیم غذایی اش و ورزشهایی که انجام میدهد ، میباشد ولی جنیفر موضوعی را اخیرا به اشتراک گذاشته که در به چه دلیل هنوز هم در سن ۴۸ سالگی همانند یک دختر ۲۸ ساله به نظر میرسد.

 

جنیفر لوپز در اجرای All I Have که در وگاس داشت به مدت ۲ ساعت حرکات موزون شدیدی اجرا می کرد، به جز مواردی که می دانیم، جنیفر ترفندی دیگر برای روی فرم ماندن شگفت انگیز بدنش دارد. او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت.

وقتی که از وی درباره حرکات موزونی و ورزشی که در اجراهایش استفاده میکند سوال کردند ، او پاسخ داد که خیر و به این ها ربطی ندارد. هیکل روی فرم من به ورزش صبح ها برمیگردد و با این کار برای فعالیت های روزمره خود آماده میشوم و بدنم قویتر می شود.

راز خوش اندامی جنیفرلوپز از زبان خودش (عکس)

جنیفر لوپز گفت که ورزش صبحگاهی کاملا مفید است و به مردم این را نیز پیشنهاد داد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شده اند زنانی که هر روز صبح ۴۵ دقیقه ورزش می کنند، کمتر غذا می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند. لوپز اضافه می کند ” خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آن ها دچار جراحت می شوید. بخاطر همین باید عضلاتتان را قوی نگه دارید. “

راز خوش اندامی جنیفرلوپز از زبان خودش (عکس)

گفتگو

منتشر شده در:بیا تو تفریح

Save

Save

گفتگو با جنیفر لوپز در مورد اندام زیبایش + عکس
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =