خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا - سایت تفریحی بیا تو تفریح

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

خرافاتی ترین کشورهای دنیا

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

در این مطلب برای شما لیستی از خرافاتی ترین و عجیب ترین کشورهای دنیا را گردآوری کرده ایم. در ادامه با بیا تو تفریح همراه باشید.

هند

هند کشوری است که مقام اول را در خرافاتی بودن به خود اختصاص داده است. مردم کشور هند برای هر موقعیتی که پیش می آید دلیلی دارند که این به هیچ وجه منطقی نیست. به عنوان مثال، گذشتن گربه از کنار مسیر شما و یا سر رفتن شیر هنگام جوشیدن همگی بدشانسی تلقی می شوند. مردم هند باید این را بدانند که برای پیشرفت و توسعه ی کشور خود باید دست از این خرافات ها بردارند.

خرافاتی ترین کشورهای دنیا

 

چین
کشور دیگر در این لیست کشور چین است که مردم خرافاتی دارد. فنگ شویی که در هند نیز تمرین می شود از این کشور آمده است. تعداد بسیار زیاد دیگری نیز افسانه در همین رابطه وجود دارد. به عنوان مثال، بانوان شناگر برای بالا بردن شانس خود، یک کیسه ی چای در جلوی لباس شنای خود قرار می دهند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که در چین نیز نتیجه گیری منطقی بخشی از زندگی روزانه ی مردم نیست.

خرافات عجیب و خنده دار کشورهای مختلف (عکس)

یونان
در یونان جمله ای رایج وجود دارد با این عنوان که «چشم بد و شرور همواره مراقب شماست» و این عبارت ریشه در خرافات دارد. علاوه بر این موضوع یونانی ها بر این باورند که شکستن بشقابها باعث ایجاد اتفاق های ناراحت کننده می گردد. بنابراین وقتی پای این وقایع غیر طبیعی به میان می آید، یونان نیز از قافله عقب نمی افتد.

 

خرافاتی ترین کشورهای دنیا

آمریکا
در کشوری مانند آمریکا نیز خرافات وجود دارد. مردم در ایالات متحده بر این باورند که بارندگی در روز ازدواج، بدشانسی می آورد. پراکنده شدن نمک نیز از نظر آنها خوب تلقی نمی شود. به همین سبب است که در بحث اتفاق های غیر واقعی این کشور پیشرفته نیز در لیست خرافاتی ترین ها وجود دارد.

خرافات عجیب و خنده دار کشورهای مختلف (عکس)

 

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

فیلیپین
لیست خرافات کشور فیلیپین تمامی ندارد. فیلیپینی ها بر این باورند که ریختن نمک روی زمین باعث می شود که مهمان خانه ی میزبان را ترک کند. علاوه بر اینها فیلیپینی ها اولین روز سال جدید تمام پنجره های خانه ی خود را باز می کنند چرا که فکر می کنند با این کار وقایع خوب به سراغ آنها آمده وشانس به آنها رو می کند. با این اوصاف لیست کشورهای خرافاتی همچنان ادامه دارد.

نیوزیلند
نیوزیلند کشوری بسیار زیباست که خرافات زیادی مرتبط با مراسم ازدواج دارد. مردم بومی نیوزیلند بر این باورند که ماه مراسم ازدواج شما و رنگ لباس عروسی تان می تواند بر زندگی زناشویی شما تاثیر بگذارد. شاید شنیدن این موضوع برای شما عجیب باشد اما برای مردمان نیوزیلند امری بسیار عادی تلقی می شود.

ژاپن
خرافات ژاپنی ها در فرهنگ و سنت های آنان ریشه دارد. ژاپنی ها لیستی طولانی در مورد وقایعی دارند که می توانند دلایل متفاوت داشته باشند. به عنوان مثال، عدد ۴ برای آنها سمبل بدشانسی است. ایران ناز  ژاپنی ها همچنین فکر می کنندکه عبور یک گربه ی سیاه از میانه ی راه شما مایه ی خوش شانسی است که این موضوع دقیقا عکس اعتقاد هندی هاست.

مصر
مصری ها از ابتدای تاریخ خرافاتی بوده اند! آنها موارد بسیار زیادی را بدشانسی تلقی می کنند که از آن جمله می توان بر وارونه شدن کفش ها، نگاه کردن در آیینه ی شکسته و باز کردن چتر در داخل خانه اشاره نمود.

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

 

فرانسه
فرانسوی ها منطق خاص خود را دارند. وارونه شدن نان توسط آنان بدشانسی پنداشته می شود. حتی در مهمانی ها، افراد باید به این موضوع بسیار توجه کنند. ضمن اینکه اگر تعداد مهمانان دور میز غذاخوری نیز ۱۳ باشد این موضوع نیز نشانه ی بدشانسی می باشد. بنابراین مانند سایر کشورها، در فرانسه نیز مردم به این چیزهای عجیب باور دارند.

مکزیک
در لیست خرافاتی ترین کشورها، مکزیک نیز حضور دارد. مکزیکی ها فکر می کنند که لبخند زدن به نوزاد باید در حین لمس کردن آن باشد و در غیر اینصورت نوزاد بیمار می شود.

خرافات عجیب و خنده دار کشورهای مختلف (عکس)

جالب و خواندنی

منتشر شده در:بیا تو تفریح

خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


یک دیدگاه در “خرافاتی ترین کشورهای عجیب سراسر دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =