جراحی زیبایی این سه دختر دردسر آنان شد + تصاویر - سایت تفریحی بیا تو تفریح

جراحی زیبایی این سه دختر دردسر آنان شد + تصاویر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سه دختری که جراحی های زیبایی برای آنان دردسر شد

در این مطلب که برای شما گردآوری شده ، شما را با سه دختری که تلاش برای انجام عمل زیبایی کردند و این عمل در مورد تشخیص چهره آنان، برایشان دردسر شد. در ادامه با بیا تو تفریح همراه شوید..

امروزه در میان زنان و مردان چینی انجام جراحی های پلاستیک و عمل زیبایی کاملا باب و همه گیر شده است.، جراحی هایی که گاها چهره آنها را بسیار متفاوت تر با قبل می سازد . این تغییرات باورنکردنی روز گذشته ۳ زن چینی را به دردسر انداخت .

۳ زن جوان چینی در فرودگاه کره جنوبی گیرافتادند چرا که عکسهای پاسپورت شان با چهره تغییر یافته انها هیچ تناسبی نداشت. ۳ مسافر زن هواپیما به صورتهای ورم کرده با نگرانی روی صندلی نشسته اند و نمی دانند چطور به کشورشان باز خواهند گشت .

جراحی زیبایی این سه دختر برایشان دردسر شد (عکس)

این ۳ زن که برای جراحی زیبایی به کشور کره جنوبی سفر کرده بودند بعد از جراحی پلاستیک قصد بازگشت به کشورشان را دارند اما ورم های شدید و وضعیت خاص چهره ی آنها امکان شناسایی دقیق را به ماموران فرودگاه نداد و در نهایت از سفر منع شدند.به گزارش دیلی میل کلینیک های زیبای کره جنوبی جزو بهترین مراکز زیبایی و جراحی پلاستیک در دنیا استند

جراحی زیبایی این سه دختر برایشان دردسر شد (عکس)

برای همین زنان از سرتاسر دنیا برای رسیدن به چهره دلخواه شان به اینجا سفر می کنند ولی مطمئنا مثل این ۳ زن جوان قبل از رفع تورم و تغییرات بعد از جراحی به کشور خود بازنمی گردند چرا که مسئولان بازرسی در فرودگاه نمی توانند شباهت چهره جدید را با عکس چهره قبلی در پاسپورت تشخیص دهند.

گفتنی است افرادی که برای جراحی پلاستیک و زیبایی به این کشور می آیند هدفشان انجام جراحی پلاستیک بینی ، بوتاک و از این قبیل عمل های زیبایی نیست بلکه هدفشان تغییر کلی فرم و شکل صورت است.

جراحی زیبایی این سه دختر برایشان دردسر شد (عکس)

جالب و خواندنی

منتشر شده در:بیا تو تفریح

جراحی زیبایی این سه دختر دردسر آنان شد + تصاویر
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =