همخوابی مردی با ۱۲۰ همسرانش + تصاویر - سایت تفریحی بیا تو تفریح

همخوابی مردی با ۱۲۰ همسرانش + تصاویر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

همخوابی مردی با ۱۲۰ همسرانش

مرد هوس باز تایلندی که ۱۲۰ همسر دارد و همگی از همدیگر باخبر هستند و همچنین او را دوست دارند. او با همه ۱۲۰ همسرش همخوابی میکند . در ادامه با بیا تو تفریح همراه شوید.

مرد تایلندی ۱۲۰ همسر دارد که همگی از وجود هم با خبر میباشند و به خوبی با این مرد در زندگی کنار آمده اند و او را دوست میدارند. مرد هوس باز تایلندی که ۱۲۰ زن را به همسری انتخاب نموده بود و هم زمان با همۀ این زن ها ارتباط جنسی داشت در ادامه تصویر های و جزئیات بیشتر ارتباط جنسی هم زمان مرد هوس باز با ۱۲۰ همسرش را در سایت پارس ناز خواهید دید در کنار ما بمانید.

مرد هوس باز چند همسری در تایلند غیرقانونی است ولی این موضوع باعث نشده تایک مرد تایلندی ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند نداشته باشد یکی دیگر از نکات غیر معمول در مورد اواین است که تمام زنان وی از این موضوع آگاهی داشته و به نظر نمی‌رسد مشکلی با این روند داشته باشند.

مرد هوس باز تامبان پراسرت اخیرا پس از آنکه خبرنگاران از یک منبع ناشناس در مورد او با خبر شدند, از روی ناچاری اعتراف کرد مرد هوس باز که به صورت غیرقانونی با بیش از ۱۰۰ زن ازدواج کرده است.این مرد هوس باز ۵۸ ساله که رئیس منطقه ای در ۹۰ کیلومتری شهر بانکوک است و یک تجارت پیروز در اساس تولید و ساز دارد اخیرا از تعدادی خبرنگار در منزل اش پذیرایی کرده و حقایقی از زندگی خانوادگی اش را برای انها افشا کرده است.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

مرد هوس باز با ۱۲۰ همسرش که به صورت غیر قانونی در تایلند زندگی می‌نماید این مرد هوس باز می‌گوید دوست دارد مجدد ازدواج نماید و زنان بیشتری داشته باشد او ۱۷ سال است که در حال ازدواج کردن و بر قراری ارتباط جنسی با دختران باکره می باشد.

مرد چند زنه تایلندی با ۱۲۰ همسر

وقتی از او سوال شد که آیا حقیقت دارد وی در سراسر کشور بیشتر از ۱۰۰ همسر دارد, در جوابگفت ;/من ۱۲۰ همسر و ۲۸ پسر و دختر دارم./ گرچه این رقم قابل دقت در عرض چند سال قبل حاصل نشده , بلکه وی به خبرنگاران گفت از جوانی و وقتی فقط ۱۷ سال داشت, شروع به ازدواج های مجدد کرد.

نخستین ازدواج این مرد در ۱۷ سالگی

وقتی نخستین بار ۱۷ تندرست بود, ازدواج کردم. همسر اولم یک یا دو سال کوچکتر از من بود و ماصاحب سه فرزند شدیم. پس از آن من با زنان بیشتری ازدواج کردم. بیشتر انها زنان جوانی بودند که زیر ۲۰ سال سن داشتند, من بزرگتر دوست نداشتم چون بیشتر بحث میکردند./

هم چنان که او بزرگسال تر شد و تجارت فرآوری و ساز خود را نخست کرد, عادت غیر معمولی پیدا کرد, او درهرجایی که منزل ای می فرآوری, با یک زن اخیر ازدواج میکرد.

همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

من پیمان کار ساختمانم, هرجا که منزل ای می ساختم, آنجا مجدد ازدواج میکردم. من همه ی آنهارا دوست دارم و آن ها هم مرا دوست دارند./

همسران او در نقاط گوناگون کشور تایلند
او پیش از ازدواج با فرد اخیر, همه ی وقت به او می‌گوید که قبلا چندین بار ازدواج کرده و به بقیه نیزمی گوید که تصمیم به ازدواج مجدد دارد. ۲۲ تن از فرزندان او در نزدیکی منزل او زندگی میکنند و بقیه انها در نقاط گوناگون تایلند میباشند.

این مرد چند زنه تایلندی می‌گوید; من می‌گویم همسر جدیدی داردم هیچ کس مشکلی ندارد.

همه ی انها این اوضاع را قبول کردند و بحثی به وجود نمی‌آید. من به همه ی آن ها احترام می‌گذارم. در هر مورد از والدین آن ها برای ازدواج بر طبق آداب و سنت مرسوم اجازه میگیرم. تمام ازدواج ها دریک مراسم مفید و مناسب صورت گرفته است./
همخوابی مرد تایلندی همزمان با 120 همسرش +عکس

این مرد تمام ازدواج های خود را با همۀ مراسمات سنتی معمول برگزار کرده است

پشتیبانی مالی کامل از همه ی همسرانش
مراقبت از ۱۲۰ همسر و ۲۸ فرزند برای پراسورت هرگز مشکلی نبوده چرا که برای خانواده های متعدد خود تمام احتیاجات را برآورده می‌کند و اگر همسران او از خود منزل ای نداشته باشند,برای آن ها می سازد.دیدنی است که در تمام طول گفت و گو خبرنگارانِ تایلندی با تامبان پراسرت تازه ترین همسر او اسم فون/ ۲۷ ساله در کنار او نشسته بود و به نظر نمی‌رسید از افشاگری های او شوکه شده باشد.

 

جالب و خواندنی

منتشر شده در:بیا تو تفریح

Save

همخوابی مردی با ۱۲۰ همسرانش + تصاویر
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دوازده =