بازی مرگبار نهنگ سفید چیست؟ + فیلم
بازی مرگبار نهنگ سفید چیست؟

بازی مرگبار نهنگ سفید چیست؟ + فیلم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بازی مرگبار نهنگ سفید چیست؟ + فیلم

توضیحاتی درمورد بازی خطرناک و مرگبار نهنگ سفید که تا به حال قربانی های زیادی در دنیا گرفته است .

بازی نهنگ سفید، یک بازی رایانه ای و هم یک بازی اندروید است که به دلیل مسائل حاشیه ای که در روزهای اخیر در کنار آن ایجاد شده است بسیار معروف شده است. در این نوشته سعی می شود که این بازی و مسائل حاشیه ای آن که از جمله خودکشی چندین کودک در کشورهای آسیایی یا اروپای شرقی هستند، توضیح داده شود.

بازی نهنگ سفید از لحاظ ساختار بازی بسیار شبیه به دیگر بازی های هیجانی و امتیازی است. بدین ترتیب که کاربر این بازی باید با نهنگ سفید خود دیگر موجودات دریایی را خورد، امتیاز کسب کند و بدین ترتیب وارد مرحله بعد شود. از این حیث شاید شما بسیاری از بازی های مشابه یا حتی خطرناک تر و ترسناک تر از نهنگ سفید را نیز دیده باشید. اما آنچه بازی نهنگ سفید را متمایز می کند، سوء استفاده برخی از افراد سودجو و جنایتکار از کودکانی است که بازی نهنگ سفید را انجام می دهند.

یادآور می شوم که در نسخه اندروید بازی نهنگ سفید، امکان دسترسی به موقعیت مکانی(location) از کاربر این بازی خواسته می شود و متاسفانه کودکان که از این مسئله آگاه نیستند، این دسترسی را به بازی نهنگ سفید می دهند. موارد موجود همانطور که در فیلم زیر توضیح داده می شود. نشان می دهد که این افراد سودجو و جنایتکار از کودکانی که بازی نهنگ سفید را انجام می دهند، می خواهند که مرحله به مرحله این بازی را انجام دهند و در غیر اینصورت آنها را تهدید به مرگ می کنند و در نهایت بعد از انجام ۵۰ مرحله این بازی از کودک می خواهند که خود خودکشی کند و یا آنها او را می کشند که حاصل این کار موارد خودکشی است.

در مجموع توصیه می شود که بسیار مراقب کودکان خود باشید و اگر هم به آنها اجازه استفاده از بازی های رایانه ای یا بازی های اندروید/موبایل را می دهید، بر ماهیت بازی و بویژه دسترسی هایی که این بازی دارد نظارت و کنترل داشته باشید.

بازی مرگبار نهنگ سفید چیست؟ + فیلم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =