محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !
محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران ! هشدار برای منصوریان . قائدی که جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر استقلال است و تنها 18 سال دارد به دقایق اندکی نیاز داشت تا خودش را به فوتبال ایران معرفی کند. تکنیک جالب و جذاب او باعث شد خیلی زود تبدیل به پدیده در فوتبال ایران شود.

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !

در این که مهدی جوان می‌تواند سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران یکه تازی کند شکی نیست اما فرش قرمزی که اکنون جلوی پای او پهن شده، مسیری جز نابودی و خاموشی زودهنگام برای او نخواهد داشت. بودند ستاره‌هایی که مانند قائدی تکنیک نابشان را به رخ همه کشیدند اما به خاطر تعریف و تمجید و دشمنی‌های پنهان و غیرمستقیم خیلی زود از فوتبال محو شدند. مجاهدخذیراوی نمونه بارز و پررنگ این استعدادهاست که قربانی یک توطئه شد و درحالیکه می‌توانست سال‌ها به عنوان یک ستاره ایرانی دراروپا بدرخشد خیلی زود غروب کرد.

حالا تاریخ برای استقلال در حال تکرار شدن است و استعداد جدید استقلال شرایطی مشابه را پیش رو دارد. تعریف‌ها و تمجید‌های زیاد و مقایسه‌های عجیب و غریب بدون شک برای هافبک جوان چیزی جز سم و ضرر نخواهد بود. اکنون همه از قائدی تعریف می‌کنند و او را حتی نیمار آسیا می‌دانند. دادن القابی مانند هرکول جیبی جدید، مجاهد جدید یا فرهاد جدید، در نگاه اول رفتاری احساسی است که از جانب هواداران سر می‌زند اما تجربه نشان می‌دهد این تعریف‌ها و مقایسه‌ها بیشتر برای باد کردن و به زمین کوبیدن بازیکنان طراحی می‌شوند و با استفاده ابزاری از هواداران باعث سقوط استعدادها می‌شوند.

مرور تاریخ نشان می‌دهد توجه بیش از حد رسانه‌ای به یک بازیکن باعث نابودی او می‌شود و این اتفاق ربطی به آبی و قرمز هم ندارد چراکه مافیای فوتبال همانقدر که مخالف جوانگرایی و تازه شدن است، همانقدر هم برای این هدف هزینه می‌کند!

باشگاه استقلال باید این موضوع را جدی بگیرد و با فراهم کردن شرایط حرفه‌ای برای این فوتبالیست جوان او را از تمام خطرات حفظ کند. روی جلد رفتن و ویترینی شدن اصلا اتفاق خوبی برای یک استعداد جوان نیست و بهتر است آبی‌ها ثانیه به ثانیه زندگی مهدی آینده دار را زیر نظر داشته باشند تا اتفاقی مانند آنچه که در گذشته‌ها دیده شده برای او نیفتد. قائدی پتانسیل درخشش در فوتبال اروپا را دارد به شرط آنکه از او مواظبت شود. در این بین سرمربی تیم وظیفه‌ای به مراتب سنگین‌تر از دیگران را روی دوش خود می‌بیند. منصوریان باید مانند پدر از این پسر مراقبت کند تا در آینده از معرفی و تحویل او به فوتبال ایران، به خود افتخار کند.

 

 

محرومیت در یک قدمی استقلال تهران !
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =