انتظارات زنان از مردان در زندگی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

انتظارات زنان از مردان در زندگی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

انتظارات زنان از مردان در زندگی

انتظارات زنان از مردان در زندگی خانم ها از آقایان توقعات خاصی در زندگی دارند،ویژگی هایي که هر مردی باید انها را در قبال همسر خود داشته باشد. زن و شوهر در زندگی زناشویی همه ي وقت خواسته هاو انتظاراتی از یکدیگر دارند. این‌ها انتظارات ساده اي میباشند که نباید به سادگی از کنار آنها رد شوید. با رعایت این نکات آرامش در زندگی زناشویی خود را تضمین میکنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه […]

مجله اینترنتی ایران استایل

انتظارات زنان از مردان در زندگی

خانم ها از آقایان توقعات خاصی در زندگی دارند،ویژگی هایي که هر مردی باید انها را در قبال همسر خود داشته باشد. زن و شوهر در زندگی زناشویی همه ي وقت خواسته هاو انتظاراتی از یکدیگر دارند. این‌ها انتظارات ساده اي میباشند که نباید به سادگی از کنار آنها رد شوید. با رعایت این نکات آرامش در زندگی زناشویی خود را تضمین میکنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همۀ زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داریم.

زنان از شوهرشان چه میخواهند؟ 

به نظر می‌رسد این سوال قرن هاست که ذهن مردان را به خود مشغول کرده هست. در کل، بیشتر زنان انتظارات مشابهی دارند. شاید دانستن آنها بتواند به شما کمک کند. در این جا نکاتی را برای شما گردآوری کرده ایم که زنان بعد از ازدواج کردن از شما انتظار خواهند داشت. این‌ها انتظارات ساده اي میباشند که نباید به سادگی از کنار آنها رد شوید.

با رعایت این نکات آرامش در زندگی خود را تضمین می‌کنید. حتما این ۱۲ نکته را مطالعه کنید که همه ي زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داریم.

پیش خانواده من مودب باش

وقتی من قبول می‌کنم که نام خانوادگی فرزندم همان نام خانوداگی تو باشد، کمترین چیزی که از تو انتظار دارم این هست که طوری با خانواده ام رفتار کنی که انگار تو هم متعلق به این خانواده هستی. من از تو انتظار دارم تا در همۀ مراسمات، جشن ها، دورهمی ها در کنار خانواده ام باشی و دوست دارم با برادر و خواهرم ارتباط خوبی داشته باشی. در عوض تو هم می تواني همین انتظارات را از من داشته باشی.

در کارهای منزل به من کمک کنی

خودت می‌دانی که انجام کارهای منزل چقدر مشکل هست. پس، نظرت چیست در کارهای منزل هم به من کمک کنی؟ ما می‌توانیم مسئولیت ها را تقسیم کنیم، با اینکار نه تو خسته می‌شوی نه من. میدانم که دست به سیاه و سفید نزدی و اصلا در کارهای منزل به مادرت کمک نکردی. اما مادرت وقتی ببیند تو کارهایی یاد گرفته اي که برای زندگی لازم میباشند، به من افتخار خواهد کرد.

در خرید کردن همه ي وقت همراهم باشی

می‌دانم که برایت خسته کننده هست که با من به مغازه ها بیایی و من لباس ها را امتحان بکنم و به دنبال لباسی باشم که تو آن را تایید کنی. بله موافقم. اما دوست نداری بدانی چه چیزی برازنده من هست؟

صراحت  

می داني از تو می‌خواهم  زمانی از روز را با تو باشم و متفرم از این که من را تنها بذاری. اما درکت میکنم، به جای این که در مورد جلسه ساختگی با یک مشتری که اصلا وجود ندارد دروغ بگویی، لطفا در مورد برنامه هایت حقیقت را به من بگو. دوست دارم به جای این که از کسی دیگر بشنوم از خودت بشنوم. صداقت همه ي وقت با خود قدردانی به همراه می آورد.

روزهای خاص

از تو انتظار ندارم که روزی راکه برای نخستین همدیگر را ملاقات کردیم به یاد داشته باشی. اما فراموش کردن روز تولدم و سالروز ازدواجمون غیر قابل بخشیدنی هست. اگر نمی تواني این روزها را به یاد داشته باشی میتوانی آنها را در دفتر یادداشت دیجیتالی ات ذخیره کنی. من هم روزهای خاص خود ما را هرگز فراموش نخواهم کرد.

زنان بعد از ازدواج کردن از شوهر انتظار خواهند داشت

نوازش کردن 

نه، انتظار ندارم که هر لحظه از زندگی مان مانند نخستین باری باشد که همدیگر را ملاقات کردیم. گرفتن دست ها، یک آغوش گرم و گذاشتن دست هایت روی شانه هایم به من احساس راحتی و امنیت خواهد داد. این‌ها کارهایی میباشند که علاقه تو را به من نشان می‌دهد.

برترین دوستم باش

بله ، من فهرستی از دوستانی را دارم که میتوانم روی آنها حساب کنم و به هر نوع نصیحت یا توصیه آنها گوش کنم. اما نخستین شخصی که دوست دارم دغدغه هایم و نگرانی هایم را با او درمیان بگذارم تو هستی. به یاد داشته باش ما با هم ازدواج کردیم تا در روزهای شادی و غم کنار هم باشیم. خیلی شاد می‌شوم که به شغل، زندگی و چالش هاي من اهمیت بدهی.

تعریف و تمجید

شاید ملکه زیبایی نباشم ، اما تو باید به ظاهر من اهمیت زیادی بدهی. به یاد داشته باش، تو با من ازدواج کرده اي ، بنابراین حتی اگر روزی ترسناک به نظر رسیدم دوست دارم باز هم در کنار من بمانی. فراموش نکن که یک آینه برترین دوست یک زن هست و من ساعتها از وقت خودم را با آینه می گذرانم و به ظاهر خود اهمیت میدهم. میتوانی خیلی راحت به من بگویی “این لباس چقدر به تو می‌آید”

مرا به دلیل کسی که هستم دوست داشته باش

بله درسته آماده شدن من ساعت ها طول می‌کشد، اتاقی پر از لباس و کفش دارم و می‌توانم یک پیتزای کامل را بخورم. اما تو نباید بخواهی عقیده مرا تغییر دهی. تو هم شب ها با دهان باز میخوابی و تمام شب را خر و پف میکنی و اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده هست. آیا دوست داری من هم در مورد تو قضاوت اشتباهی انجام دهم؟

هر وقت که لازم هست طرف من باش

برخی وقت ها باید طرف من باشی و من واقعا انتظار دارم که طرف من باشی. میدانم خانواده ات برای اهمیت زیادی دارد، اما من هم باید برای تو مهم باشم. نمیخواهم احساس کنم با من مانند غریبه ها رفتار میکنی.

حمایت عاطفی  

برخی وقت ها شدیدا به تو احتیاج دارم و در آن لحظه حتما باید کنارم باشی. عاطفی بودن ارتباط ما را قوی تر می‌کند.

نازم را بکش

یک جعبه شکلات مورد علاقه ام، اسباب بازی دیدنی، یک رانندگی طولانی مدت برای تماشای غروب آفتاب و یا حتی یک شام در زیر روشنایی شمع در منزل یا هر کار دیگری که می تواني انجام دهی، همه ي این‌ها باعث خوشحالی من میشود. اما اگر میخواهی در کارهای پخت و پز به من کمک کنی ، لطفا از مادرت یاد بگیر .

مفید خانم ها  این‌ها لیست مورد علاقه من بودند. آیا چیزی هست که به این لیست اضافه کنیم؟ میتوانید نظرات خود رو با در کامنت زیر با ما در بین بگذارید. از خواندن نظرات شما بی نهایت شاد می‌شویم.

گردآوری: ایران استایل 

مطالب داغ

زناشویی

ازدواج

منتشر شده در:بیا تو تفریح

انتظارات زنان از مردان در زندگی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =