468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » کفاشیان:‌ در جام جهانی شانس صعود داریم

کفاشیان:‌ در جام جهانی شانس صعود داریم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پرونده محسن قهرمانی به کمیته انضباطی ارسال شده و این کمیته از ما توضیحاتی خواسته است.

به گزارش ایسنا، “علی کفاشیان” صبح امروز در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی حاج بابایی مریانج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اطلاعاتی که این کمیته در اختیار دارد به نظر من ظرف چند روز آینده رأی خود درباره این پرونده را اعلام می کند.

وی با اشاره به اینکه پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی پرداخت شده، افزود: وعده هایی که می دهیم را تا حد امکان عملی می کنیم. بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی دست به کار بزرگی زدند و باید مورد تقدیر قرار می‌گرفتند.

کفاشیان درباره تورنمنت آمریکا هم اضافه کرد: تورنمت آمریکا احتمالا فروردین یا اردیبهشت برگزار می شود و حضور ما در این جام فعلا مشخص نیست. البته کشورهایی مثل اسپانیا هم برای برپایی اردو مدنظر ما هستند اما همه چیز بعد از قرعه کشی جام جهانی و اینکه با چه تیم هایی هم گروه شویم برمی گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حضور دو رگه ها در تیم ملی خاطرنشان کرد: این بازیکنان هم ایرانی هستند و فرقی میان آنان با بقیه میان مردم و مسئولین وجود ندارد. آن ها لژیونر هستند و در کشورهای دیگر بازی می کنند اما تعصب بالایی به ایران دارند.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما تیم ملی در جام جهانی چه نتیجه ای می گیرد، یادآور شد: من فکر می کنم انگیزه بچه ها در این آوردگاه به کمک تیم ملی می آید. آن ها دنبال نشان دادن و اثبات قدرت ایران هستند و به اعتقاد من شانس بالایی برای صعود از مرحله اول داریم.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر انتخاب سرمربی تیم ملی امید هم تاکید کرد: با چند گزینه داخلی و خارجی مذاکره کرده ایم اما تا قطعی شدن مذاکرات نامی را اعلام نمی کنیم.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان پس از بازدید از مجموعه ورزشی حاج بابایی به دیدار نیکبخت استاندار همدان رفت تا با وی درباره چگونگی برگزاری رقابت های فوتبال زیر 14 ساله های آسیا بحث و تبادل نظر کند.

شنیده می شود در این نشست مسائلی پیرامون باشگاه پاس همدان هم مطرح خواهد شد.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق