کاپلو:کی‌روش مربی با کارنامه شناخته شده‌است - سایت تفریحی بیا تو تفریح

کاپلو:کی‌روش مربی با کارنامه شناخته شده‌است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: با شنیدن نام کی‌روش روی نیمکت ایران متوجه می‌شویم آنها تیم خوبی هستند و می‌تواند بازی مقابل این تیم دشوار باشد.

 خبرگزاری فارس: با شنیدن نام کی‌روش می‌توان در مورد ایران قضاوت کرد/ قرعه‌کشی شانس است

Tweet 

فابیو کاپلو در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به برزیل در مورد شرایط تیم ملی روسیه و شناختش از فوتبال ایران صحبت‌های زیر را انجام داد.

در قرعه‌کشی جام جهانی در انتظار چه اتفاقی هستید؟

قرعه‌کشی جام جهانی را یک لاتاری و شانس نمی‌دانم و امیدوارم بتوانیم در گروه خوبی قرار بگیریم.

شرایط تیم ملی روسیه به چه شکلی است؟

اکنون شرایط خوبی داریم اما پس از مشخص شدن گروهمان باید بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم در جام جهانی عملکرد قابل قبول و مورد نظرمان را ارائه کنیم.

فکر می‌کنید چه تیم‌هایی در جام جهانی 2014 مدعی قهرمانی هستند؟

این مسئله تا اندازه‌ زیادی به قرعه‌ها بستگی دارد و باید دید گروه‌بندی مسابقات به چه شکلی است و آیا تیم‌هایی مثل برزیل، آلمان و … می‌توانند به اندازه یک مدعی ظاهر شوند. ممکن است این تیم‌ها در گروه سختی قرار بگیرند که این مسئله در مراحل بعدی وضعیت تیم‌ها تأثیر زیادی دارد. نمی‌توانیم بدون در نظر گرفتن خیلی از شرایط با صراحت در این مورد صحبت کنیم.

از تیم‌های آسیایی شناخت دارید؟

تیم ملی ژاپن و کره در سال های اخیر با عملکردشان در جام جهانی خود را اثبات کردند. آنها بازی‌های بسیار خوبی انجام می‌دهند و می‌توانند برای تیم‌های خوب اروپایی و آمریکای جنوبی خطرساز شوند. نمی‌توانم با صراحت بگویم این تیم‌ها حریفان آسانی هستند یا نه. نباید در جام جهانی هیچ بازی را ساده پنداشت. 32 تیم در این مسابقات حضور دارند که برای دفاع از فوتبالشان پا به میادین می‌گذارند.

از تیم ملی ایران چقدر شناخت دارید؟

سرمربی این تیم را به خوبی می‌شناسم. کی‌روش مربی دارای کارنامه شناخته شده در جهان است و می‌توانیم با شنیدن نام او روی نیمکت ایران خیلی راحت در مورد تیمش قضاوت کنیم.

آیا با بازیکنی در تیم ملی ایران آشنایی دارید؟

بازیکنی را نمی‌شناسم اما می‌دانم کی‌روش روی نیمکت این تیم حضور دارد و می‌تواند حریف سختی باشد. مطمئناً او با آشنایی که از تاکتیک‌های فوتبال دارد می‌تواند تیم خود را به خوبی آماده مسابقات کند.

دوست دارید با تیم‌های آسیایی و تیم ملی ایران هم‌گروه شوید و آیا آنها را حریفان ساده‌ای می‌دانید؟

من چنین فکری نمی‌کنم. ایران مطمئناً پتانسیل دارد که توانسته از میان تیم‌های آسیایی به قدرت به جام جهانی صعود کند. نمی‌توانیم بگوییم بازی با این تیم راحت است چرا که هدایت این تیم را کارلوس کی‌روش به عهده دارد. اگرچه اکنون از تیم ملی ایران شناخت کافی ندارم اما بعد از قرعه‌کشی جام جهانی و در صورت هم‌گروه شدن می‌توانیم روی این مسئله تمرکز کنیم. در حال حاضر نمی‌توانم با صراحت در مورد فوتبال ایران و بازیکنانش اظهارنظر کنم.

Author: Bia2Tafrih

کاپلو:کی‌روش مربی با کارنامه شناخته شده‌است
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =