پیروزی پتروشیمی در دربی و شکست ماهان - سایت تفریحی بیا تو تفریح

پیروزی پتروشیمی در دربی و شکست ماهان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تیم پتروشیمی بندرامام دربی هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را به سود خود تمام کرد. در این هفته از مسابقات دانشگاه آزاد هم موفق به شکست حریف خود شد درحالیکه ماهان تن به شکست داد. شاگردان فرزاد کوهیان نیز مقابل تیم فصل گذشته این مربی به برتری دست یافتند.

به گزارش مهر، در ادامه دیدارهای هفته هفتم مسابقات بیسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور و در قزوین تیم ماهان متحمل شکست سنگینی برابر حریف تازه لیگ برتری شده خود شد. شاگردان محسن صادق‌زاده که پس از دو شکست متوالی هفته گذشته مقابل همیاری زنجان شکست خورده بودند می‌توانستند از دیدار این هفته برای تثبیت جایگاه خود در میانه جدول استفاده کنند اما شکست در زمینی قزوینی‌ها این موقعیت را از آنها گرفت. 

شاگردان مهران شاهین‌طبع در تیم دانشگاه آزاد نیز به روند پیروزی خود در این هفته ادامه دادند. آنها با تحمیل پنجمین شکست فصل به استقلال زرین قشم موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. البته تثبیت جایگاه این تیم به نتیجه دیدار مهرام مقابل افرا خلیج فارس بستگی دارد.

در دیگر دیدار این هفته از  مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور همیاری در زنجان میزبان ذوب آهن اصفهان بود اما نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند. این بازی شاید بیشتر از همه برای فرزاد کوهیان مهم بود که سال گذشته هدایت زنجانی‌ها را بر عهده داشت و حالا در راس تیمی که سال هدایت آن را بر عهده داشته موفق به شکست شاگردان پیشین خود شد.

پتروشیمی – صنایع پتروشیمی؛ دربی بزرگ ماهشهر بود که با برتری شاگردان ملی‎‌پوش و نام آشنای مهران حامی به پایان رسید.

نتیجه چهار دیدار برگزار شده در هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به این شرح است:

* پتروشیمی بندرامام 95 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 64

* استقلال زرین قشم 69 – دانشگاه آزاد 77

* هفت الماس قزوین 67 – ماهان اصفهان 57

* همیاری زنجان 54 – ذوب آهن اصفهان 70

در چارچوب هفته هفتم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور و پیش از این چهار دیدار، تیم نیروی زمینی موفق شد در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی شهرداری گرگان را شکست داده و به اولین برد این فصل خود دست یابد.

این هفته از مسابقات با دیدار دو تیم افرا خلیج فارس و مهرام به پایان می‌رسد. این دیدار در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی در جریان است.

Author: Bia2Tafrih

پیروزی پتروشیمی در دربی و شکست ماهان
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =