پیروزی مدعیان در آغاز لیگ برتر جودو - سایت تفریحی بیا تو تفریح

پیروزی مدعیان در آغاز لیگ برتر جودو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر و دسته اول جودوی باشگاه‌های کشور با انجام ۱۰ مبارزه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، این دوره از مسابقات روز چهارشنبه در حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون و اعضای کادرفنی تیم‌های ملی در سالن شهید افراسیابی برگزار شد.

در لیگ‌ برتر دانشگاه آزاد به دلیل آماده نبودن شرایط درخواست تعویق بازی‌های خود را داشت که با موافقت سازمان لیگ، بازی‌های این تیم به زمان دیگری موکول شد، اما پالایش گاز ایلام در یک بازی برتر 6 بر صفر از سد نفت مسجد سلیمان گذشت. پاس ثامن الحجج 5 بر 2 مقابل نیروی زمینی ارتش صاحب پیروزی شد. نیروی زمینی در دومین دیدار هم مقابل موسسه مالی اعتباری میزان 3 بر یک بازنده میدان را ترک کرد.

در لیگ دسته اول و در گروه اول نیز صنایع سنگ قاسمی فر 5 بر 4 باشگاه علی حیدر را از پیش رو برداشت و در دومین دیدار 6 بر 3 نتیجه را به هیئت جودوی کرمانشاه واگذار کرد. رستوران شب‌های گلوبندک هم در دو پیکار خود 6بر 3 امید چناران و 5 بر 4 باشگاه علی حیدر را از پیش رو برداشت.

در گروه دوم شهرداری ساوه 5 بر 4 هیئت جودوی اندیمشک را از پیش رو برداشت و سپس مقابل پاس قوامین 8 بر یک شکست خورد. پاسی ها قبل از این دیدار آکادمی ملی جودو را با همان نتیجه شکست داده بود.

در جدول رده بندی لیگ برتر سه تیم پالایش گاز ایلام، پاس ثامن الحجج و موسسه مالی اعتباری قوامین با سه امتیاز و تفاضل برانفرادی متفاوت خانه های اول تا سوم را در اختیار دارند.

در لیگ دسته اول هم رستوران شب‌های گلوبندک با شش امتیاز در صدر گروه یک قرار دارد و هیئت جودوی کرمانشاه و صنایع سنگ قاسمی فر با سه امتیاز مکان‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. در گروه دوم هم پاس قوامین شش امتیازی است و خانه اول جدول را به خود اختصاص داده و شهرداری ساوه با سه امتیاز دوم است.

Author: Bia2Tafrih

پیروزی مدعیان در آغاز لیگ برتر جودو
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =