468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » پرداخت حق بیمه فرهنگیان تا سه ماه آینده

پرداخت حق بیمه فرهنگیان تا سه ماه آینده

پرداخت حق بیمه فرهنگیان تا سه ماه آینده

وحید کیارشی در گفت وگو با واحد مرکزی خبر گفت: به ادارات آموزش و پرورش بخشنامه کردیم که حق السهم بیمه طلایی را از حقوق معلمان تا پایان سال کسر نکنند.

وی خاطر نشان کرد: به هر میزانی که از حقوق معلمان در این باره کسر شده باشد به حساب آنها برگردانده خواهد شد.

وی تأکید کرد: وزارت آموزش و پرورش حق السهم بیمه طلایی فرهنگیان را پرداخت خواهد کرد و مشکل کسر حق بیمه از حقوق فرهنگیان به خاطر یک اشتباه در حسابرسی های ما بود.

کیارشی افزود: ما منکر مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان که شب گذشته از اخبار 20 و 30  پخش شد نیستیم و برای بررسی این موضوع تیم های نظارتی مشترک با بیمه ایران تشکیل شده است.

معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در ادامه گفت: نشستی را با مسئولان پشتیبانی آموزش و پرورش کشور در شهر تهران تشکیل دادیم و به زودی مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان را رفع خواهدشد.

وی تصریح کرد: در این جلسه به مشکلات فسخ قرارداد داروخانه ها و مراکز درمانی با بیمه طلایی فرهنگیان و پرداخت حق السهم فرهنگیان پرداخته شد که این مشکلات به زودی برطرف می شود.

وی گفت: مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان به دو بخش فنی و مالی تقسیم می شود که به مشکلات ساختار نظام سلامت و درمان برمی گردد و از عهده وزارت آموزش و پرورش و بیمه ایران خارج است.

کیارشی یادآور شد شرکت بیمه ایران علیرغم مطالباتی که از آموزش و پرورش دارد همچنان هزینه های درمانی فرهنگیان را پرداخت می کند.

وی افزود: وقتی بیمارستان یا پزشک متخصصی حاضر به انعقاد قرارداد با بیمه طلایی فرهنگیان نیست نمی شود الزام کرد و این باعث می شود فرهنگیان به کاغذبازی بیفتند و ناچار شوند که برای دریافت هزینه درمان مستندات لازم را به نمایندگان بیمه ارائه دهند.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق