468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » موسی که اسکنر A3 است

موسی که اسکنر A3 استکاربران می توانند با همراه داشتن این ماوس، یک اسکنر رنگی و در نتیجه یک فتوکپی کاربردی را داخل کیف نوت بوک خود داشته باشند.

Mice A3 color scannerMice A3 color scannerکاربران می توانند با همراه داشتن این ماوس، یک اسکنر رنگی و در نتیجه یک فتوکپی کاربردی را داخل کیف نوت بوک خود داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایتنا، امروزه، کامپیوترهای بزرگ و سنگین قدیمی به لپ تاپ‌ها و تبلت‌های سبک و کوچک جدید تبدیل شده‌اند تا نیاز کاربران را در هر جا و هر موقعیتی رفع کنند اما سایر لوازم جانبی کامپیوتر(مانند پرینتر و اسکنر) همچنان حجیم و سنگین باقی مانده‌اند.

اخیرا” یک مدل اسکنر بزرگ A۳ با یک موشواره (ماوس) ساده طوری ترکیب شده که دستگاه مذکور، از نظر ظاهری به شکل یک ماوس کوچک و سبک است که به راحتی در هر کیف نوت بوکی، جا داده می شود اما در عمل، دارای تمام امکانات یک دستگاه اسکنر بزرگ می‌باشد.

اسکن کردن با این وسیله خیلی ساده و آسان است. فقط کافی است ماوس را به هر نحو دلخواهی، بدون مهارت یا بدون رعایت قاعده خاصی روی سطح کاغذ حرکت بدهید و هر نوع سند و مدرک و نوشته‌ای را به طور رنگی (با رزولوشن ۲۰۰ dpi یا ۴۰۰ dpi) اسکن کنید.

کاربران می توانند با همراه داشتن این ماوس، یک اسکنر رنگی و در نتیجه یک فتوکپی کاربردی را داخل کیف نوت بوک خود داشته باشند.

این ماوس+اسکنر ترکیبی برای اولین بار در سالن ۳۵ نمایشگاه کامپیوتر الکامپ (۱۴ تا ۱۷ آذرماه) توسط شرکت کارپردازان کامپیوتر رونمایی خواهد شد و قیمت تقریبی آن، حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق