468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » منصوریان: تیم ملی با قرعه خوبی مواجه شد

منصوریان: تیم ملی با قرعه خوبی مواجه شد

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال ایران گفت:‌ تیم ملی ایران با قرعه خوبی در مسابقات جام‌جهانی ۲۰۱۴ روبه‌رو شده است.

به گزارش تسنیم، علیرضا منصوریان پس از قرعه‌کشی رقابت‌های جام‌جهانی 2014 گفت: فکر می‌کنم ایران با قرعه خوبی روبه‌رو شده است اما ما باید از همین لحظه به فکر بازی‌های دوستانه باشیم.

وی ادامه داد: باید در 3 جبهه خود را برای بازی‌های دوستانه آماده کنیم. باید با تیم‌هایی از آمریکای‌جنوبی، اروپا و آفریقا بازی دوستانه انجام دهیم تا با آمادگی کامل در جام‌جهانی حضور پیدا کنیم.

عضو پیشین تیم ملی ایران گفت: شخصاً از این قرعه رضایت دارم. بچه‌ها هم دوست داشتند با یک تیم خوب و تراز اول دنیا هم‌گروه شوند و سایر تیم‌های گروه هم به گونه‌ای باشند که امکان صعود به مرحله بالا وجود داشته باشد.

منصوریان آمادگی فیزیکی را برای حضور در جام‌جهانی بسیار مهم دانست و گفت:‌ می‌توانیم با گروه کنونی نیم‌نگاهی هم به صعود داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال زیر 22 سال ایران با بیان اینکه همه دوست داشتند اگر قرار است با یک تیم اروپایی روبه‌رو شویم آن بوسنی باشد تاکید کرد: اگر بتوانیم مقابل نیجریه در اولین بازی خود نتیجه خوبی بگیریم می‌توانیم به رخ دادن اتفاقاتی خوب امیدوار باشیم. نتیجه مناسب مقابل نیجریه برابر است با خیالی راحت برای 2 بازی دیگر.

وی با بیان اینکه نباید از هیچ چیزی برای تیم ملی دریغ کنیم، گفت:‌ از همین فردا صبح باید خود را برای بازی‌های دوستانه آماده کنیم. خیلی از تیم‌ها در حال حاضر آمادگی دارند که با ایران روبه‌رو شوند. ضمن اینکه با ارتباطات قوی کی‌روش می‌توانیم منتظر بازی‌های دوستانه خوبی باشیم.

منصوریان در پایان یادآور شد: امروز همه خود را محق می‌دانند که از گروه صعود کنند. ما پیش از این تجربه 3 دوره حضور در جام‌جهانی را داشته‌ایم. ما هم خود را محق می‌دانیم که از گروه‌مان باید صعود کنیم و من امیدوارم که این سنت شکسته شود. البته شاید مردم بوسنی هم از هم‌گروهی با ایران خوشحال باشند.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق