مرحله دوم اولویت های جدید عمره اعلام شد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

مرحله دوم اولویت های جدید عمره اعلام شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مرحله دوم اولویت های جدید عمره اعلام شد

سعید اوحدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نام نویسی در کاروان های عمره امسال از ششم آذر ماه با اولویت های یک تا 300 بانک ملت که در ثبت نام عمومی سال 87 شرکت کرده اند و دارندگان قبوض قدیمی بانک ملی تا تاریخ پنجم فروردین ماه سال 86 آغاز شد.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت برخی کاروان ها، در مرحله نخست به استان ها اجازه داده شد بر اساس ظرفیت خالی کاروان های خود حداکثر تا اولویت 330 ثبت نام شوند.

اوحدی یا یادآوری اینکه ظرفیت کاروان های بسیاری از استان ها تکمیل شده است گفت: ظرفیت کاروان های تعدادی از استان ها خالی است که به آنها اجازه داده شد تا اولویت 400 بانک ملت (مرحله دوم) ثبت نام کنند.

رییس سازمان حج و زیارت افزود: مردم از طریق جراید و رسانه های استانی و اداره کل حج و زیارت استان مربوطه می توانند از اولویت های جدید استان خود مطلع شوند.

به گفته اوحدی در مجموع تا کنون ظرفیت 75 درصد کاروان های عمره امسال تکمیل شده و روند ثبت نام در کاروان ها بسیار روان است.

وی یادآور شد: مرحله دوم اعزام های عمره مفرده که از فروردین ماه سال آینده آغاز می شود، با فراخوان اولویت های 400 به بالا آغاز خواهد شد.

طبق اعلام رییس سازمان حج و زیارت، 850 هزار زائر ایرانی در قالب بیش از پنج هزار کاروان به زیارت خانه خدا در عمره امسال مشرف می شوند.

هزینه سفر به عمره مفرده امسال نسبت به سال گذشته 15 درصد کاهش یافته و حداقل و حداکثر هزینه سفر به عمره مفرده 93-92، به ترتیب یک میلیون و 700 هزار تومان تا دو میلیون و 800 هزار تومان است.

Author: Bia2Tafrih

مرحله دوم اولویت های جدید عمره اعلام شد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =