مربی‌تیم‌ملی‌بوکس:‌در‌سنگین‌وزن‌مشکل‌داریم! - سایت تفریحی بیا تو تفریح

مربی‌تیم‌ملی‌بوکس:‌در‌سنگین‌وزن‌مشکل‌داریم!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تیم ملی بوکس جوانان قرار است بهمن ماه به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند اعزام شود این در حالی است که مربی تیم ملی می‌گوید در سنگین وزن‌ها مشکل دارند.

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کنفدراسیون آسیا اعلام کرده که مسابقات قهرمانی جوانان آسیا سوم بهمن در بانکوک تایلند برگزار خواهد شد که متاسفانه دستمان خالی است و در تیم خود سنگین وزن نداریم. اگر سنگین وزن داشتیم شرایط‌مان خوب می‌شد. به طور مثال در وزن 81 کیلوگرم بوکسور خوب نداریم. در وزن 91 تنها یک بوکسور داریم. در وزن 91+ کیلوگرم هم همین شرایط است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌شود سنگین وزن‌های جدیدی را به اردو دعوت کرد، افزود: در کشور سنگین وزن مناسب در رده سنی جوانان نداریم و این مشکل بزرگی است. برای استان‌ها نامه زده‌ایم و از آنها خواسته‌ایم که سنگین وزن‌های خوب خود را معرفی کنند تا به اردو دعوت کنیم. علی‌رغم تمام این مشکلات ، شرایط‌مان خوب است و تمرینات طبق برنامه پیش می‌رود.

مربی تیم ملی بوکس جوانان با اشاره به این که تعداد نفرات حاضر در اردو کاهش خواهد داشت، گفت: هم اکنون 19 نفر در اردو هستند و چندین مسابقه انتخابی درون اردویی هم می‌گذاریم تا بهترین ها را گزینش کنیم. احتمالا سه نفر از آنها خط بخورند، اما نظرمان این است که حداقل 16 نفر در اردو حضور داشته باشند. همه چیز در این مورد به نظر مسئولان فدراسیون بوکس بستگی دارد.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ملی جوانان با چند بوکسور به مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند می‌رود، افزود: پیشنهاد خودمان این بود که با ترکیب کامل به بانکوک برویم تا هم ملی‌پوشان میدانی برون مرزی ببینند و هم این که آینده سازی برای بعدها صورت گرفته باشد. هنوز هیچ چیز در این مورد قطعی نشده و فدراسیون تصمیم گیرنده نهایی است.

استکی در مورد مقایسه این تیم جوانان با تیم جوانانی که به مسابقات آسیایی فیلیپین اعزام شد، گفت: تیم اعزامی به فیلیپین شرایط خوبی داشت و به خوبی تدارک شده بود. آن تیم یک نقره و دو برنز گرفت که تازه از آن مدال‌ها هم یک برنزش به دلیل قرعه خوب به دست آمد و بوکسور ما با یک باخت و بدون برد، برنز گرفت. با وجود تمام این مشکلات می گویم که تیم ما بهتر از تیمی است که به فیلیپین اعزام شد. البته باید بیشتر به ما توجه کنند.

وی یادآور شد: می‌دانم که مسئولان فدراسیون بوکس علی‌رغم تمام این مشکلات زحمت زیادی کشیده‌اند تا امکانات خوبی را برای ما فراهم کنند که جا دارد از زحمات آنها تشکر کنم.

Author: Bia2Tafrih

مربی‌تیم‌ملی‌بوکس:‌در‌سنگین‌وزن‌مشکل‌داریم!
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + ده =