فیرات: با این مشکلات نمی‌توانیم ادامه دهیم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

فیرات: با این مشکلات نمی‌توانیم ادامه دهیم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی تیم ساپیا گفت: امیدوارم مشکلات حل شود، چون در غیر این صورت نمی‌توانیم ادامه بدهیم.

به گزارش تسنیم، انگین فیرات بعد از دیدار راه‌آهن سورینت و سایپا گفت: در نیمه اول و در شرایط آب و هوای بارانی هر 2 تیم توانستند بازی خوبی انجام دهند، اما کسب نتیجه تساوی بدون گل برای ما واقعا ناراحت کننده است.

وی افزود: همه دیدند که در نیمه اول داور یک پنالتی صددرصد را برای ما نگرفت و به بازیکن ما یعنی کاوه رضایی کارت زرد نشان داد. او اکنون سه کارته شد و دیدار بعدی را هم از دست داد. در برنامه‌های تلویزیونی و کارشناسی نشان می‌دهند که خطاهای زیادی صورت گرفته و به راحتی از کنار آن گذشته‌اند اما این مسائل برای تیم سایپا همچنان ادامه پیدا می‌کند.

سرمربی سایپا با بیان اینکه نیمه دوم دیدار با راه‌آهن یک طرفه بود، گفت: در نیمه دوم بازی کاملا یک طرفه برگزار شد و ما توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم. حتی اعتقاد دارم در نیمه دوم هم یک پنالتی به سود ما اعلام نشد. سجاد مشکل‌پور هم در این صحنه حرفه‌ای عمل نکرد و به علت اعتراض کارت زرد گرفت که بازی بعدی را از دست داد.

انگین فیرات تاکید کرد: با اینکه موقعیت‌های زیادی را روی دروازه راه‌آهن خلق کردیم اما در پایان نتیجه مساوی بدون گل به دست آمد. در تعطیلات نیم فصل برنامه‌هایی داشتیم که با جذب بازیکن ضعف‌های خود را بپوشانیم و 2 بازیکن باکیفیت جذب کنیم. به باشگاه هم لیست خود را دادم اما متأسفانه هیچ بازیکنی از آن لیست جذب نشد. اکنون به این علت درباره این موضوع توضیح دادم، چون برخی‌ها از من می‌پرسند که چرا بازیکن جذب نمی‌کنید من هم این موضوع را اعلام کردم که علت جذب نکردن بازیکن چیست.

سرمربی سایپا در پایان تصریح کرد: مشکلاتی داریم و مشکلات جدیدی هم به وجود آمده است. امیدوارم این مسائل حل شود زیرا اگر این مشکلات ادامه پیدا کند، نمی‌توانیم ادامه دهیم. از این وضعیت خیلی خسته شدم و انتظاراتی که از من و تیمم می‌رود اشتباه است. فوتبال به این راحتی که فکر می‌کنند نیست.

Author: Bia2Tafrih

فیرات: با این مشکلات نمی‌توانیم ادامه دهیم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =