رامتین لوافی: بيننده ايراني به ديدن فيلم با زيرنويس عادت دارد / «برلین منفی هفت» با دوبله می‌آید - سایت تفریحی بیا تو تفریح

رامتین لوافی: بيننده ايراني به ديدن فيلم با زيرنويس عادت دارد / «برلین منفی هفت» با دوبله می‌آید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«رامتین لوافی» درباره اکران فیلم سینمایی «برلین منفی 7» به سینماپرس گفت: در حال انجام دادن مقدمات اکران هستیم و تا ماه آینده نسخه ي دوبله فيلم و با زبان فارسي فیلم اکران خواهد شد. مديريت دوبلاژ فيلم را خانم شکوفنده به عهده داشتند.

وی درباره احتمال كم شدن حس باورپذیری «برلین منفی 7» به دلیل دوبله گفت: شخصا معتقدم بيننده ايراني به ديدن فيلم با زيرنويس عادت دارد ولي براي اكران در ایران چاره‌ای جز دوبله نداشتیم، در غیر اینصورت ما باید به یک اکران محدود بسنده می کردیم که مناسب نبود.

لوافی با تاکید بر شرایط نامساعد این فیلم برای اکران، افزود: علاقه مند بودیم که فيلم در شرایط بهتری اکران عمومي شود با توجه به اینکه در آستانه جشنواره قرار داریم و آغاز فصل زمستان زمان مناسبي براي اكران نيست ولی به هر حال  همین هم غنیمت است.

توم بیشاپز، مصطفی زمانی، کارولین ایشهورن، مسعود رایگان، حلیما ایلتر، سمیر فوکس، مریم عباسی از بازیگران این فیلم هستند.

«برلین منفی هفت» اولین ساخته سینمایی «رامتین لوافی» است که تمام فیلمبرداری آن در آلمان انجام شده است و تهیه کنندگی این اثر برعهده «سیامک پورشریف» و موسسه رسانه های تصویری می باشد که به تازگی پروانه نمایش دریافت کرده است.

Author: Bia2Tafrih

رامتین لوافی: بيننده ايراني به ديدن فيلم با زيرنويس عادت دارد / «برلین منفی هفت» با دوبله می‌آید
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =