468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » فیلم و سینما » دیکاپریو تهیه کنندگی یک مستند را برعهده گرفت

دیکاپریو تهیه کنندگی یک مستند را برعهده گرفت

به گزارش خبرنگار سینماپرس به نقل از روزنامه دیلی کالر، لئورنادو دیکاپریو از سوپر استارهای هالیوود که به زودی فیلم سینمایی «گرگ وال استریت» وی به روی پرده سینما خواهد رفت تهیه کنندگی یک مستند را برعهد گرفت.

مستندی که دیکاپریو تهیه کنندگی آن را عهده دار شده مربوط به زندگینامه یک کارتونیست است که کمیک استریپ های وی با نام «کاوین و هابز» اقبال بسیار زیادی از سوی کودکان داشت و از سال 1995 این کمیک استریپ ها اجرا نشد و به نظر می رسد که دی کاپریو خود از طرفداران این کمیک استریپ ها بوده است.  «کاوین و هابز» توسط واترسون اجرا می شود و روایت کننده همراهی یک پسر بچه با یک ببر بود که شیطنت هایی را به همراه داشت.

دي كاپريو شرح حال كارتونيست «كالوين و هابز» را تهيه مي كند

مستند «جناب آقای واترسون» در مورد تلاش این هنرمند برای خلق کالوین است. بیل واترسون از کارتونیست هایی است که در دوران خود شهرت بسیاری داشت. نام فیلم مستندی که دیکاپریو تهیه کندگی آن را برعهده دارد «یک پسر و ببرش» است که در حال حاضر مشغول نشتن فیلمنامه آن هستند. «کالوین و هابز» از جمله آثاری است که همچنان بسیار پر طرفدار است.

دی کاپریو گفته که فیلمنامه این پروژه توسط شرکت برادران وانر خریداری خواهد شد و این شرکت برای وسعت دادن به آن روی مستند سرمایه گذاری خواهد کرد. همچنین برای نمایش آن برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است. 

گفتنی است «دي كاپريو»‌ اخيرا با همكاري «روي لي» تهيه كنندگي فيلم «شرلوك هلمز» را بر عهده گرفته است . او به زودي با فيلم «گرگ وال استريت» روي پرده سينماها مي رود.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق