دل‌بوسکه: در گروه مرگ نیستیم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دل‌بوسکه: در گروه مرگ نیستیم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا معتقد است که با وجود اینکه تیم‌های سختی در قرعه آنها در جام جهانی برزیل ۲۰۱۴ وجود دارند اما در گروه مرگ نیستند.

به گزارش فارس، ویسنته دل بوسکه پس از هم‌گروهی اسپانیا با هلند، شیلی و استرالیا در رقابت‌های جام‌ جهانی 2014 برزیل اظهار داشت: این هم یک قرعه دیگر از قرعه‌های جام جهانی است. نمی‌توانیم این را یک قرعه آسان بدانیم و کارمان سخت خواهد بود. فکر نمی‌کنم که در گروه مرگ باشیم زیرا گروه‌های سخت‌تر دیگری وجود دارند مثل گروهی که اروگوئه، ایتالیا و انگلیس در آن حضور دارند اما مطمئنا گروه سختی داریم.

وی ادامه داد: امروز صبح گفته بودم هلند را به عنوان اولین بازی‌مان در پیش داریم و سپس باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. شیلی فوتبال بسیار خوبی به نمایش می‌گذارد که در چند سال گذشته بازی مقابل آنها بسیار سخت بوده است. آنها در فشار وارد کردن تیم بسیار قدرتمندی هستند و بازیکنان بسیار باهوش و توانمندی دارند. بازی مقابل آنها بسیار سخت است.

سرمربی تیم ملی اسپانیا خاطرنشان کرد: هلند از 2010 تاکنون به خصوص در خط دفاعی و خط هافبک تغییر کرده است اما هنوز فان پرسی و روبن را در اختیار دارد. استرالیا تیمی است که کمتر از همه می‌شناسیم اما این به معنای آن نیست که ضعیف‌ترین تیم گروه هستند. رقابت با آنها هم مشکل خواهد بود.

وی اضافه کرد: باید خودمان را از همان روز اول مسابقات آماده کنیم و ذهنیت خوبی در این مسابقات داشته باشیم. آنها هرچیزی را از ما انتظار خواهند داشت اما این به عهده ماست که چگونه عمل کنیم. تصور می‌کنم که برزیل صدرنشین گروهش می‌شود و ما هم باید تلاش کنیم تا در گروهمان صدرنشین شویم.

سرمربی قهرمان دوره گذشته رقابت‌های جام‌جهانی گفت: در هر مسابقه در آب و هوای سردتری مسابقه خواهیم داد. باید این را بپذیریم که کاری از دست ما ساخته نیست.

Author: Bia2Tafrih

دل‌بوسکه: در گروه مرگ نیستیم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =