دلایل تاخیر داور چهارم دیدار سورینت و سایپا اعلام شد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دلایل تاخیر داور چهارم دیدار سورینت و سایپا اعلام شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ناظر فدراسیون فوتبال در دیدار تیم‌های فوتبال راه‌آهن سورینت و سایپا با بیان اینکه نزدیک بود خودش هم به جای ورزشگاه اکباتان به ورزشگاه تختی برود، دلیل استفاده از دبیر هیات فوتبال تهران به جای داور چهارم در بازی راه‌آهن و سایپا را اعلام کرد.

حسین شمس در گفتگو با مهر، در خصوص دلیل استفاده از دبیر هیات فوتبال تهران به جای داور چهارم در این دیدار، ضمن بیان مطلب فوق گفت: افشار داور چهارم دیدار تیم‌های راه‌آهن سورینت و سایپا به دلیل آنکه به جای اینکه به ورزشگاه اکباتان بیاید به ورزشگاه تختی رفت و به همین دلیل نتوانست در نیمه نخست بازی راه‌آهن سورینت و سایپا حاضر شود.

وی در ادامه اضافه کرد: بنابراین ما از رضا عابدینی، دبیر هیات فوتبال تهران خواهش کردیم با توجه به سابقه 10 ساله‌ای که در امر داوری داشت، به جای افشار مسئولیت داور چهارم این بازی را قبول کند که او نیز این کار را انجام داد.

ناظر فدراسیون فوتبال دیدار تیم‌های فوتبال راه‌آهن سورینت و سایپا البرز در همین خصوص خاطرنشان کرد: البته داور چهارم بازی موفق شد تا پیش از آغاز نیمه دوم خودش را به ورزشگاه اکباتان برساند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مکان بازی به داور چهارم ابلاغ نشده بود؟، یادآور شد: این موضوع را باید از کمیته داوران بپرسید اما زمانی که یک ساعت قبل از آغاز بازی ما از وی پرسیدیم که چرا در ورزشگاه اکباتان حاضر نشده، او به ما گفت از طریق صدا و سیما مطلع شده‌ام که بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود.

شمس همچنین گفت: البته خودم نیز زمانی که در بین راه ورزشگاه اکباتان بودم، پسرم با من تماس تلفنی گرفت و گفت که بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود نه اکباتان که این تماس تلفنی مرا نیز دچار تردید کرده بود!

Author: Bia2Tafrih

دلایل تاخیر داور چهارم دیدار سورینت و سایپا اعلام شد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =