خودداری لوو از انتخاب مرد سال فوتبال جهان - سایت تفریحی بیا تو تفریح

خودداری لوو از انتخاب مرد سال فوتبال جهان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان هیچ یک از نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان را روی برگه‌اش نخواهد نوشت.

به گزارش ایسنا، یوآخیم لوو که همانند سرمربیان تمام تیم‌های ملی فوتبال جهان حق رای دارد، تصمیم گرفته است به دلیل حضور 5 بازیکن از تیم ملی آلمان در فهرست نهایی نامزدهای دریافت عنوان بهترین بازیکن جهان، به هیچ کس رای ندهد.

مانوئل نویر، فیلیپ لام، ‌باستین شواین اشتایگر و توماس مولر، بازیکنان بایرن‌مونیخ و مسوت اوزیل، ستاره آرسنال 5 بازیکنی هستند که در فهرست نهایی نامزدهای دریافت توپ طلای سال 2013 قرار دارند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال آلمان درباره تصمیم لوو به بیلد گفت: او می‌خواهد با رای ندادن رفتار بیطرفانه‌ای پیش بگیرد و به همین دلیل به هیچ بازیکنی رای نخواهد داد. از یک سو مایه افتخار است که 5 بازیکن آلمانی در فهرست نهایی قرار دارند اما از طرف دیگر این مسئله سرمربی تیم ملی را در تنگنا قرار می‌دهد.

به گزار ش ایسنا در فرمی که فیفا به سرمربیان و کاپیتان‌های تیم ملی تمام کشورهای جهان می‌دهد، سه جای خالی وجود دارد که نفرات برگزیده شده به ترتیب 5 ، 3 و 1 امتیاز دریافت می‌کنند. در صورتی که لوو تصمیم می‌گرفت در انتخاب بهترین بازیکن جهان ایفای نقش کند، به ناچار باید روی نام دو تن از بازیکنانش قلم می‌کشید.

Author: Bia2Tafrih

خودداری لوو از انتخاب مرد سال فوتبال جهان
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =