حدادی‌فر:ندیدم توپ چطور گل شد - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » حدادی‌فر:ندیدم توپ چطور گل شد

حدادی‌فر:ندیدم توپ چطور گل شد

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما و پرسپولیس خوب بازی کردیم اما آنها از موقعیت‌های‌شان بهتر استفاده کردند.

به گزارش تسنیم، قاسم حدادی‌فر درباره شکست ذوب‌آهن برابر پرسپولیس عنوان کرد: ما خیلی خوب نتیجه نگرفته‌ایم و در بازی‌هایی که باید می‌بردیم نتوانستیم این کار را انجام دهیم. امیدوارم در بازی بعدی با تراکتورسازی نتیجه بگیریم.

وی افزود: در این دیدار هم ما و هم پرسپولیسی‌ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند اما پرسپولیس توانست از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند و گل بزند. تیم ما خوب بازی کرد اما در نتیجه‌گیری نتوانستیم خوب عمل کنیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که «چرا تیم ذوب‌آهن نمی‌تواند از موقعیت‌هایش استفاده کند؟»، گفت: ما موقعیت‌های خوبی داریم اما به نظرم حرف‌هایی که مربی به ما می‌زند را نمی‌توانیم به خوبی در زمین پیاده کنیم. در این بازی هم در موقعیت‌سازی خوب عمل کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم.

حدادی‌فر با بیان اینکه شادی گلش هدیه‌ای به فرزندش بوده است، در خصوص این گل عنوان کرد: گل را روی پاس خوب بیاتی‌نیا به ثمر رساندم و بعد از آن هم ندیدم که توپ چگونه گل شد. این گل حاصل تلاش بچه‌ها بود و من فقط آن را به ثمر رساندم.

وی درباره اینکه مسلمان و صادقیان، بازیکنان پیشین ذوب‌آهن عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشتند، تصریح کرد: پرسپولیس بازیکنان خوب ذوب‌آهن را گرفته است و هم محسن و هم پیام پیشرفت خوبی داشته‌اند. آنها بازیکنان بااستعدادی هستند که امیدوارم با تلاش‌شان بتوانند به حق خود برسند. 

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق