468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » حاشیه دیدار پرسپولیس- ذوب‌‌آهن-2

حاشیه دیدار پرسپولیس- ذوب‌‌آهن-2

هواداران مستقر در طبقه پایین ورزشگاه آزادی که در حال تعویض جای خود بودند به خاطر ازدحام جمعیت با سختی به روبروی جایگاه رفتند و زیر دست و پا ماندند.

به گزارش تسنیم، در حالی که پیش از آغاز دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن تماشاگران حاضر در ورزشگاه بر خلاف همیشه روی سکوهای روبروی جایگاه ننشسته بودند با آغاز بازی هوادارانی که در گوشه‌های ورزشگاه حضور داشتند به قسمت روبروی جایگاه انتقال یافتند. این در شرایطی است که به علت اینکه صندلی‌های قسمت روبروهای جایگاه به صورت اینترنتی فروخته می‌شوند خیلی از هواداران نتوانسته بودند بلیت تهیه کنند.

* با شروع بازی مسئولان ورزشگاه، هواداران را بهقسمت  روبروی جایگاه بردند تا در تصاویر تلویزیونی آن قسمت از ورزشگاه خالی نباشد. این در شرایطی است که تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد مردم با چه مشقتی در حال عبور از درب کوچک بین سکوها بودند و به نوعی خیلی‌ها به خاطر فشار جمعیت زیر دست و پا ماندند تا بعد از چند سال تراژدی بازی ایران و ژاپن که منجر به زیر دست و پا ماندن تعداد زیادی از هواداران و کشته شدن آنها شد تکرار شود.

نکته جالب اینکه هواداران پس از این قضیه در شعارهایی از نیروی انتظامی تشکر کردند اما تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد که آنها بچقدر سخت و در موقعیتی خطرناک در حال تعویض جای خود بودند. باید دید با این شرایط آیا در بازی‌های آینده هم همین اتفاق رخ می‌دهد یا خیر؟ البته پیش از این سابقه داشته که هوادارانی که در طبقه دوم بودند به طبقه اول بیایند اما جابجایی در طبقه اول ورزشگاه آزادی برای نخستین بار بود که اتفاق می‌افتاد.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق