جمع‌آوری پوسترهای مجاز «استرداد» توسط زیباسازی شهرداری به دلیل چهره بازیگر زن روسی! - سایت تفریحی بیا تو تفریح

جمع‌آوری پوسترهای مجاز «استرداد» توسط زیباسازی شهرداری به دلیل چهره بازیگر زن روسی!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سعید خانی؛ مدیر پخش دفتر «نسیم صبا» درباره اقدام سازمان زیباسازی شهر مبنی بر پایین آوردن بیلبوردهای فیلم استرداد در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس، گفت:  بیش از این تبلیغات محیطی «استرداد» از سوی اداره کل ارشاد استان تهران تایید شده بود، اما سازمان زیباسازی شهرداری با تصمیم‌گیری خودش بیلبوردهای فیلم را در شهر تهران پایین کشیده است.

وی ادامه داد: مشکل اینجاست که شهرداری و ارشاد تهران هیچ هماهنگی‌ای با یکدیگر ندارند و این اقدام خودجوش سازمان زیباسازی شهر تهران در حالی است که ما در قراردادی که برای تبلیغات این فیلم بسته بودیم تمامی این پوسترها را به تایید ارشاد رسانده بودیم اما سازمان زیباسازی بدون در نظر گرفتن قرارداد یک ماهه ما برای تبلیغات، بعد از 14 روز همه پوسترها را از بیلبوردها پایین کشید.

این پخش کننده در تاکید حرف خود گفت: این امر نشان‌دهنده عدم هماهنگی میان ارگان ها است که موجب آسیب دیدن مسئولان فرهنگی می شود.

خانی در ادامه با اشاره به گفته سازمان زیباسازی شهر تهران به شرکت‌های طرف قرارداد مبنی بر عدم نصب دوباره این بیلبوردها با همان طرح پیشین، افزود: سازمان زیباسازی به شرکت‌های طرف قرارداد خود گفته است که دیگر حق ندارند بیلبوردهای «استرداد» را به شکل قبل نصب کنند. این در حالی است که ما تمام مدارک تایید بیلبوردها را توسط مرجع تصمیم گیرنده یعنی اداره‌ کل ارشاد استان تهران به سازمان زیباسازی شهرداری تحویل داده بودیم.

وی با تاکید بر این مهم که این اقدام باعث ضرر مالی پخش کننده می شود، اظهار داشت: سازمان زیباسازی شهر تهران با خلف وعده ای که در مقابل این فیلم کرد موجب تضرر ما به عنوان پخش کننده می شود. این در حالی است که  اداره کل ارشاد تهران نظر سازمان زیباسازی را قبول ندارد و مدیران سازمان زیباسازی شهرداری هم نظر اداره کل ارشاد استان تهران را نمی‌پذیرند و این سلیقه‌ای عمل کردن باعث زیان دیدن ما شده است.

سعید خانی جالب ترین بخش این ماجرا را نا آگاهی مسئولین سازمان زیباسازی شهر از ملیت بازیگر خانم این فیلم دانست و گفت: دوستان در سازمان زیباسازی شهرداری تهران به ما گفته‌اند اگر می‌دانستیم آن خانمی که نقاشی‌اش روی بیلبوردهای «استرداد» بوده، یک بازیگر خارجی است، بیلبوردها را پایین نمی‌کشیدیم. یعنی مدیر ما بدون اینکه از چیزی اطلاع داشته باشد، تصمیمی به ضرر دیگران می‌گیرد و این جای تاسف دارد.

محسن علی اکبری تهیه کننده فیلم در تماس خبرنگار ما با وی اعلام کرد که در برنامه امشب هفت به طور مفصل در این زمینه صحبت خواهد کرد.

Author: Bia2Tafrih

جمع‌آوری پوسترهای مجاز «استرداد» توسط زیباسازی شهرداری به دلیل چهره بازیگر زن روسی!
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =