468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » تماس ارزان رایتل داران با ۴ کشور همسایه

تماس ارزان رایتل داران با ۴ کشور همسایهروبط عمومی رایتل از انعقاد قراردادی فی مابین اپراتور سوم و شرکت بیستاک خبر داد.

rightelrightelروبط عمومی رایتل از انعقاد قراردادی فی مابین اپراتور سوم و شرکت بیستاک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از رایتل، مدیرکل روابط عمومی رایتل گفت: از این پس مشترکان رایتل می توانند با سیم‌کارت های خود و با تعرفه‌های بسیار مناسب با چهار کشور همسایه ارتباط برقرار کنند.

حمید طاهردوست در این ارتباط افزود: تا پیش از انعقاد این قرارداد مشترکان رایتل برای برقراری مکالمه بین‌الملل از دو صفر استفاده می‌کردند که تعرفه‌های مصوب خود را دارا است، اما از این پس مشترکان می¬توانند برای برقراری تماس با کشورهایافغانستان، پاکستان، امارات و عراق با استفاده از شماره گیری ۰۲۰ به جای ۰۰ از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

وی ادامه داد: تعرفه مکالمه از ایران به ازای هر دقیقه، با کشورهای پاکستان ۴۱۰۰ ریال، افغانستان ۶۵۰۰ ریال، امارات ۶۹۹۰ ریال و عراق ۹۹۹۰ ریال است.

رایتل تنها اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران  در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق