468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد

ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد

ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد

اکبر ترکان در واکنش به سخنان روز گذشته علی مطهری در صحن مجلس شورای اسلامی مبنی بر تذکر رئیس جمهوری در خصوص افراط در به کارگیری افراد مسن در مناطق آزاد، اظهار داشت: رئیس جمهوری در این زمینه گفت: کوشش کنید از جوانان خصوصاً از جوانان مناطق بیشترین استفاده را بکنید. این گفته به معنای توسعه درون زاست. روحانی به این مسئله توجه دارد که اگر چابهار می خواهد توسعه یابد باید ظرفیت بچه های چابهار به کار گرفته شود.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم ارس توسعه پیدا کند باید بچه های ارس به کار گرفته شوند. همین طور برای خرمشهر، آبادان و سایر مناطق آزاد کشور. به همین دلیل با نظر رئیس جمهوری بنده مدیرعامل تمام مناطق را از بچه های همان جا تعیین کردم.

وی در پاسخ به این پرسش که مدیرعامل منطقه آزاد کیش که بومی این منطقه نیست، گفت: «منطقه آزاد کیش بومی ندارد. مشیری در قشم بندرعباسی است. در چهابهار مبارکی است که بلوچ و اهل منطقه است. در اروند، اسماعیل زمانی خرمشهری است، یا مثلاً کعبی آبادانی است. در هر منطقه کوشش شده تا بچه های همان منطقه باشد».

دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد با اشاره به “نظر رئیس جمهوری این است که بیشتر به جوانان میدان بدهیم”، افزود: «باید به جوانان فرصت بدهیم تا رشد کنند و اینها خودشان باشند که مناطق را اداره می کنند و بنده هم فکر می کنم فرمایش صحیح است و ما هم کوشش می کنیم».(تسنیم)

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق