ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد

اکبر ترکان در واکنش به سخنان روز گذشته علی مطهری در صحن مجلس شورای اسلامی مبنی بر تذکر رئیس جمهوری در خصوص افراط در به کارگیری افراد مسن در مناطق آزاد، اظهار داشت: رئیس جمهوری در این زمینه گفت: کوشش کنید از جوانان خصوصاً از جوانان مناطق بیشترین استفاده را بکنید. این گفته به معنای توسعه درون زاست. روحانی به این مسئله توجه دارد که اگر چابهار می خواهد توسعه یابد باید ظرفیت بچه های چابهار به کار گرفته شود.

وی تصریح کرد: اگر می خواهیم ارس توسعه پیدا کند باید بچه های ارس به کار گرفته شوند. همین طور برای خرمشهر، آبادان و سایر مناطق آزاد کشور. به همین دلیل با نظر رئیس جمهوری بنده مدیرعامل تمام مناطق را از بچه های همان جا تعیین کردم.

وی در پاسخ به این پرسش که مدیرعامل منطقه آزاد کیش که بومی این منطقه نیست، گفت: «منطقه آزاد کیش بومی ندارد. مشیری در قشم بندرعباسی است. در چهابهار مبارکی است که بلوچ و اهل منطقه است. در اروند، اسماعیل زمانی خرمشهری است، یا مثلاً کعبی آبادانی است. در هر منطقه کوشش شده تا بچه های همان منطقه باشد».

دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد با اشاره به “نظر رئیس جمهوری این است که بیشتر به جوانان میدان بدهیم”، افزود: «باید به جوانان فرصت بدهیم تا رشد کنند و اینها خودشان باشند که مناطق را اداره می کنند و بنده هم فکر می کنم فرمایش صحیح است و ما هم کوشش می کنیم».(تسنیم)

Author: Bia2Tafrih

ترکان تذکر روحانی به خودش را تأیید کرد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =