بوناچیچ: من فوتبال یادم نرفته است - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بوناچیچ: من فوتبال یادم نرفته است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: من در این تیم ۷ باخت داشتم اما با مس ۱۳ بازی را نباختم پس من فوتبال یادم نرفته است.

به گزارش فارس،  لوکا بوناچیچ پس از باخت دو بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: چیز خاصی برای گفتن در مورد این بازی ندارم و دوست دارم نظر شما خبرنگاران را در مورد این دیدار بشنوم، خودم صحبتی در مورد مسابقه ندارم.

وی در مورد اینکه چرا تدابیر جدیدی در نظر نگرفته است، گفت: با شما موافقم، فوتبال است. بازی جالبی بود و موقعیت‌های جذابی روی دو دروازه خلق شد و پرسپولیس یک گل بیشتر زد و برنده شد.

سرمربی ذوب آهن در مورد اعتراضش به داور گفت: اعتراضی به داور نکردم، مسئله خاصی نبود. خودمان مقصریم. فکر می‌کنم داوری خوب و متعادل بود و برخی جاها ما اشتباه کردیم و نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و با یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس بازی کردیم و پا به پای آنها دویدیم و جنگیدیم و به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای بهتر شدن تیم دارد، گفت: 5 ماه است منتظریم تیم بهتر شود و غریبی و خانزاده و بازیکنانی جدیدی که به تیم آمده‌اند آینده بهتری برای تیم ما درست کنند و انتظار بهتر شدن مربوط به امروز و دیروز نیست. مسلمان یک بازیکن بسیار باکیفیت است، او خیلی دلش می‌خواست از تیم جدا شود. برای مسلمان، ذوب آهن و پرسپولیس بهتر بود که او جدا شود. امیدوارم بازی‌های خوبی برای این تیم انجام بدهد.

وی در مورد اینکه چه زمانی تیم ذوب آهن بهتر می‌شود، گفت: چیزی برای گفتن ندارم و امیدوارم بهتر شود. زمانی در فوتبال وارد سراشیبی می‌شوید و سخت است از آن موقعیت خارج شوید، اعتماد به نفس تیم کم شده است و بازی با استقلال خوزستان و راه آهن را هم باید می‌بردیم البته انتظار از ما نبود که برنده شویم، قرعه سختی به ما خورده و در آینده امیدوارم مقابل تیم‌هایی که روی کاغذ ضعیف‌تر هستند، برنده شویم.

وی در مورد نارضایتی‌اش از بازیکنان تیم ذوب آهن گفت: من از تیمی دیگر آمده‌ام، در مس کرمان در 13 بازی نباخته‌ایم اما در ذوب آهن هفت باخت داشتیم معنایش این نیست که من فوتبال را یادم رفته است، اتفاق‌های بد فوتبالی که علیه ما می‌افتد من را ناراحت و اذیت می‌کند زیرا اتفاق‌های بد مدام برای ما تکرار می‌شود.

بوناچیچ در مورد رضایتش از غریبی گفت: میلاد غریبی بازی‌هایش مثل مسلمان است و پاس خوب می‌دهد و خوب بازی می‌کند و بعد کمی افت کرد. خانزاده هم در این بازی خیلی خوب بود و بازیکن مستعدی است و خانزاده می‌تواند بازیکن مفیدی برای ذوب آهن و تیم ملی باشد.

وی در مورد اینکه ذوب آهن در پشت محوطه جریمه حریفان مشکل دارد، گفت: یکی از مشکلات ما همین است، بازی می‌کنیم که گل بزنیم اما خوب بازی کردن ما به گل ختم نمی‌شود، خلعتبری دو موقعیت به دست آورد و گل زد اما از این اتفاق‌ها به سود ما رقم نمی‌خورد.

وی در مورد تغییر و تحول بازیکنان ذوب آهن گفت: این مسئله باعث افت تیم نیست زیرا بازیکنانی که آمده‌اند با کیفیت‌تر از آنهایی هستند که از تیم رفته‌اند و باید توازن بین بازیکنان برقرار کنیم و برای ماندن در لیگ باید این مسابقه را فراموش کنیم و به فکر تراکتورسازی باشیم و بعد از آن بازی مسابقات ما کمی سبک‌تر می‌شود و شرایط اینطور نخواهد بود و ما بهتر نتیجه بگیریم و امیدوارم که اینطور شود.

Author: Bia2Tafrih

بوناچیچ: من فوتبال یادم نرفته است
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =