468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » به زودی Nike هم ساعت هوشمند تولید می کند

به زودی Nike هم ساعت هوشمند تولید می کنددر زمینه وسایل الکترونیکی پوشیدنی، نایک چند تجربه جدید دارد. شرکت Nike اخیرا از دو گجت پوشیدنی با نام های FuelBand و FuelBand SE رونمایی کرده است. گویا برای سال آینده نیز باید منتظر ساعت هوشمند Nike باشیم.

در زمینه وسایل الکترونیکی پوشیدنی، نایک چند تجربه جدید دارد. شرکت Nike اخیرا از دو گجت پوشیدنی با نام های FuelBand و FuelBand SE رونمایی کرده است. گویا برای سال آینده نیز باید منتظر ساعت هوشمند Nike باشیم.

fuelband Nikefuelband Nike

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ورلد آی تی،  عرضه این دو گجت پوشیدنی تجربه خوبی برای Nike اما این دو گجت تنها در زمینه سلامتی و تناسب اندام کاربرد دارند. به نظر نمی رسد تمرکز روی یک زمینه بتواند باعث موفقیت این شرکت شود لذا این شرکت سعی کرده است ساعت هوشمندی را نیز عرضه کند.

شایعه ها از DigiTimes سرچشمه می گیرد. این منبع خبری مدعی است Nike تولید آزمایشی این ساعت هوشمند را آغاز کرده و احتمالا در نیمه اول سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست این محصول جدید یک ساعت هوشمند واقعی است یا آپدیتی برای FuelBand است. همچنین هنوز مشخص نیست آیا این ساعت با سیستم عامل اندروید و دستگاه های مبتنی بر آن بتواند ارتباط برقرار کند.

قبلا در زمان عرضه دستبند FuelBand بیان شد علت استفاده نکردن از اندروید آن است که از Bluetooth 4.0 LE پشتیبانی نمی کند. هرچند محصولاتی با این خاصیت عرضه شده اما هنوز گسترده نشده است.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق