به روزرسانی همیشه با بهبود عملکرد همراه نیست! - سایت تفریحی بیا تو تفریح

به روزرسانی همیشه با بهبود عملکرد همراه نیست!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.همیشه به روزرسانی با بهبود عملکرد همراه نیست؛ شاید این جمله باور نکردنی باشد، ولی مصداق واقعی آن هنگام مقایسه آندروید 4/3 و 4/4 قابل مشاهده است.

Updating systemUpdating systemهمیشه به روزرسانی با بهبود عملکرد همراه نیست؛ شاید این جمله باور نکردنی باشد، ولی مصداق واقعی آن هنگام مقایسه آندروید ۴/۳ و ۴/۴ قابل مشاهده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، شرکت OptoFidelity با استفاده از نرم‌افزار VideoMultimeter خود چندین آزمایش برای بررسی پخش ویدئو توسط این دو سیستم عامل ترتیب داده و نتایج به دست آمده به طرز شگفت‌آوری بر پیروزی نسخه قبلی یعنی آندروید ۴/۳ دلالت دارد.

نشان دادن انحراف به صورت یک حرکت سریع روی صفحه، اولین نتیجه حاصل از این آزمایش‌ها بود. دومین نتیجه نرخ انحراف از فریم بر ثانیه بوده که نرخ میانگین فریم را با سرعت مورد انتظار مقایسه می‌کند و هر درصد اختلاف با نرخ مورد انتظار نشان از یک نقطه خطا در پخش دارد.

آخرین عامل مورد سنجش هم فریم‌های از قلم افتاده بود و هر فریم از دست رفته منتج به یک نقطه خطا می‌شود. بهترین نتیجه به کمک نکسوس ۷ مدل ۲۰۱۳ و سیستم عامل آندرویدی ۴/۳ به دست آمد و درست زمانی که به آندروید ۴/۴ ارتقا داده شد دیگر توانایی پخش ویدئوی ۶۰ فریم بر ثانیه چه به صورت HD و چه Full HD را نداشت این در حالی است که آندروید ۴/۳ به راحتی از پس نمایش ۶۰ فریم بر ثانیه برمی‌آمد.

این شرکت ضمن بیان عملکرد بهتر نسخه قبلی آندروید و با اشاره به عدم امکان پخش ویدئوهای ۶۰ فریم بر ثانیه توسط آندروید ۴/۴ اعلام کرد: این به‌روزرسانی به‌طور مشخص روی کیفیت تماشای ویدئوهایی با سرعت ذکر شده که روز به روز بیشتر هم می‌شوند، اثر می‌گذارد و کاربر پیش از به‌روزرسانی به نسخه جدید باید این مورد را در نظر بگیرد، البته هنوز منابع دیگر موردی از این مشکل سیستم عامل فعلی آندروید اعلام نکرده‌اند.

Author: Bia2Tafrih

به روزرسانی همیشه با بهبود عملکرد همراه نیست!
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =