468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » بسته‌های ویژه اینترنت آسیاتک با قیمت و شرایطی استثنایی!

بسته‌های ویژه اینترنت آسیاتک با قیمت و شرایطی استثنایی!در پی برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران، از چهاردهم لغایت هفدهم آذرماه، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک مقدمات لازم برای حضوری بی سابقه و کاملا متفاوت با سال‌های گذشته را فراهم نموده است.

ADSLADSLدر پی برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران، از چهاردهم لغایت هفدهم آذرماه، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک مقدمات لازم برای حضوری بی سابقه و کاملا متفاوت با سال‌های گذشته را فراهم نموده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، واحد روابط عمومی آسیاتک، جمعی از مدیران ارشد به همراه نمایندگان این شرکت از واحدهای مختلف سازمان اعم از بازرگانی، روابط عمومی، سرمایه‌های انسانی، صدای مشتریان و توسعه کیفیت در دو غرفه داخلی، واقع در سالن‌های سی و یک (میلاد) و ۷ (دولت الکترونیک) آماده پاسخگویی به مشتریان و مشترکین عزیز هستند.

شرکت آسیاتک ضمن سپاس از کلیه بازدیدکنندگان، به مشترکین قدیمی این نوید را می دهد که با حضور در خانواده آسیاتک از مزایا و هدایای ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. ضمن این که وجود امکانات خاص و برنامه‌های جذاب برای کودکان حاضر در نمایشگاه، از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد غرفه امسال آسیاتک است.

به نقل از معاونت بازرگانی، فروش بسته‌های ویژه آسیاتک از جمله اصلی‌ترین برنامه‌های این شرکت طی روزهای برگزاری نمایشگاه است که تاکنون هیچ یک از رقبا چنین امتیازی را برای مشتریان قائل نشده‌اند و به طور حتم خریداران را با یک سورپرایز واقعی غافلگیر خواهد نمود. پس فراموش نکنید که اگر به نمایشگاه الکامپ می‌آیید، حتما سری به غرفه آسیاتک بزنید زیرا خبرهای خوبی انتظار شما را می‌کشند.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق