468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » برنامه جالب ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ برای اندروید و ios + دانلود

برنامه جالب ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ برای اندروید و ios + دانلودبا نرم افزار fifa می توانید به صورت لحظه ای وضعیت تیم ها و بازیکن های موجود در جام جهانی را بررسی کنید و از جدیدترین اخبار این مسابقات مطلع شوید.

با نرم افزار fifa می توانید به صورت لحظه ای وضعیت تیم ها و بازیکن های موجود در جام جهانی را بررسی کنید و از جدیدترین اخبار این مسابقات مطلع شوید.

      Untitled

Untitled    به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ورلد آی تی،  فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به تازگی یک برنامه جالب ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ منتشر کرده است که این برنامه برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی شده است.

شما می توانید با نصب این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند خود از وضعیت ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی مطلع شوید، ویژگی های هر تیم و بازیکنانش را مطالعه کنید.

در ضمن شما می توانید قرعه کشی جام جهانی را در روز جمعه به صورت مستقیم مشاهده کنید. این برنامه علاوه بر داشتن اطلاعات جام جهانی و تیم های موجود در آن می تواند یک منبع عظیم برای دسترسی به نتایج ۱۹۷ لیگ کشورهای مختلف، تورنمت ها و جام های گوناگون باشد. برنامه آرشیو عظیمی از ویدئوهای موجود در سایت فیفا را در درون خود قرار داده است و شما می توانید آن ها را تماشا یا دانلود کنید.

اندروید

برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید

قابل اجرا در اندروید ۲٫۳ و بالاتر

حجم نرم افزار: ۲۵٫۳ مگابایت

ios

برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید

قابل اجرا در ios 5.1 و بالاتر

حجم نرم افزار: ۲۲٫۵ مگابایت

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق