468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » اکبرپور: آخر لیگ قهرمان مشخص می‌شود نه الان

اکبرپور: آخر لیگ قهرمان مشخص می‌شود نه الان

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: آخر فصل مشخص می‌شود چه تیمی قهرمان است نه وسط فصل.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، سیاوش اکبرپور پس از پایان بازی استقلال مقابل سپاهان در خصوص این بازی و شرایط تیمش صحبت کرد.

*بازی را چطور دیدی؟

بازی سختی بود هرچند که ما می‌توانستیم ببریم. موقعیت‌های خوبی هم برای گلزنی داشتیم،‌ اما شانس با ما یار نبود و قسمت نشد که با سه امتیاز به تهران برگردیم. با این حال امیدوارم در بازی‌های بعدی بهتر  ظاهر شویم و از موقعیت‌های‌مان به خوبی استفاده کنیم تا بتوانیم به پیروزی برسیم.

*فکر می‌کنی در بازی‌های بعدی، استقلال بتواند امتیازات از دست رفته را جبران کند؟

احساس می‌کنم شرایط ما هفته ‌به هفته بهتر می‌شود و بازی‌ با سپاهان هم خوب بودیم و می‌توانیم در بازی‌های بعدی‌مان در کنار ارائه بازی خوب، نتیجه هم بگیریم.

*از دست دادن این امتیازات باعث نمی‌شود از کورس قهرمانی عقب بمانید؟

رقابت در لیگ فشرده است و هر هفته امکان تغییر در جایگاه‌ها وجود دارد. قبول دارم که نباید در چند بازی اخیر امتیاز از دست می‌دادیم، اما به این مسئله هم باور دارم که می‌توانیم در بازی‌های بعدی به پیروزی برسیم تا خود را به صدر برسانیم.قهرمان لیگ در هفته پایانی مسابقات مشخص می‌شود نه در اواسط لیگ، ما هم حتما طوری حرکت می‌کنیم که بتوانیم در هفته آخر لیگ، قهرمانی را متعلق به خود کنیم.

*چرا در سه بازی اخیر، استقلال هیچ گلی به ثمر نرسانده است؟

نظر خاصی در این باره ندارم فقط می‌توانم بگویم ما در زمین همه تلاش‌مان را برای گلزنی انجام می‌دهیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی بتوانیم گل بزنیم.

*چه پیش‌بینی  از بازی با فجرسپاسی داری؟

این بازی هم یک بازی مثل همه دیدارهای ما است و قطعا هدف تیم کسب سه امتیاز آن است. امیدوارم بتوانیم فجر سپاسی را شکست دهیم تا با این برد، طلسم تساوی‌های‌مان را بشکنیم و بتوانیم خود را به صدر نزدیک کنیم.

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق