افت فشار آب در مناطقی از تهران - سایت تفریحی بیا تو تفریح

افت فشار آب در مناطقی از تهران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

افت فشار آب در مناطقی از تهران

به گزارش مهر، وزارت نیرو اعلام کرد: در حادثه امروز چهارشنبه نشست خیابان ولیعصر؛ لوله 500 میلیمتری آبرسانی دوام نیاورد و از تقاطع ولیعصر – جمهوری تا میدان راه آهن مشترکان با افت فشار مواجه خواهند بود که با ترمیم لوله، این افت فشار و قطع آب رفع خواهد شد.

محمدرضا بختیاریان؛ مدیر آب و فاضلاب ناحیه منیریه در آب و فاضلاب منطقه 5 تهران در این باره گفت: طی چند سال اخیر، حفاری شرکت مترو چندین بار موجب ریزش قسمت های مختلف و شکستگی لوله اصلی آب در مسیر خیابان ولیعصر شده بود و در مورد حادثه اخیر نیز متأسفانه در ظاهر با پایان عملیات حفاری و باز شدن مسیر تردد وسایل نقلیه سنگین، به دلیل سستی بستر لوله 500 میلیمتری آسیب دید.

وی محدوده قطع آب را انشعاب های ضلع غربی خیابان ولیعصر حد فاصل انقلاب و جمهوری اعلام کرد و افزود: به محض اطلاع، امدادگران با قطع جریان آب از گسترش دامنه حادثه جلوگیری کردند و هم اکنون نیز امدادگران در حال حفاری برای ترمیم لوله آسیب دیده هستند.

مدیر آب و فاضلاب ناحیه منیریه اظهار داشت: از تقاطع ولیعصر – جمهوری تا میدان راه آهن مشترکان با افت فشار مواجه خواهند بود که با ترمیم لوله، این افت فشار و قطع آب رفع خواهد شد.

Author: Bia2Tafrih

افت فشار آب در مناطقی از تهران
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =