اسکوچیچ: تجارب زیادی از داربی‌ها دارم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

اسکوچیچ: تجارب زیادی از داربی‌ها دارم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرمربی ملوان گفت: خیلی خوب شد که این دو تیم در اوج به یکدیگر رسیدند.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از داربی گیلان، گفت: ما آماده این بازی هستیم. این بازی یک داربی است و شرایط دو تیم هم در جدول از لحاظ امتیازی به مانند همدیگر هستند. اینها حساسیت بازی را زیاد می‌کنند. ما در بازی فردا دو بازیکن خود را به نام‌های معبودی و یوسفی به دلیل سه اخطاره شدن در اختیار نداریم، ولی سایر بازیکنان آماده‌ این بازی هستند.

وی در ادامه گفت: چون ما در انزلی زمین چمن مصنوعی به مانند این زمین چمن مصنوعی عضدی رشت نداریم، نتوانستیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم، ولی آماده این بازی هستیم و خیلی خوب شد که این دو تیم در اوج به یکدیگر برخورد کردند.

سرمربی ملوان در ادامه گفت: فکر کنم که بازیکنان شناخت خوبی از شخصیت من پیدا کرده‌اند و این جاه طلبی را به بازیکنانم انتقال دادم که در زیر فشار زیاد هم فوتبال خود را بازی کنند. در مورد سایر مربیان اصلا صحبت نمی‌کنم. به هر حال داربی ، داربی است و من تجارب زیادی از داربی‌ها دارم. تمرکز زیاد خود را برای کارم می گذارم. برای من مهم این است که بازیکنانم فردا وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

اسکوچیچ درباره کم بازی کردن سعید عزت اللهی گفت: این بازیکن از ابتدای فصل با ما نبود و در تمرینات تیم ملی نوجوانان شرکت داشت. تازه چند هفته‌ است که به ما اضافه شده و به همین دلیل نتوانستیم از ایشان به طور مستمر استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: من از هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و تیم‌های مورد علاقه خود را تشویق کنند. البته بدون هیچ حاشیه‌ای فردا باید روز خاطره انگیزی برای فوتبال گیلان باشد و همه از فوتبال لذت ببرند.

Author: Bia2Tafrih

اسکوچیچ: تجارب زیادی از داربی‌ها دارم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =