468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » اتهامات وارده را در دادگاه پاسخ می‌دهم

اتهامات وارده را در دادگاه پاسخ می‌دهم

اتهامات وارده را در دادگاه پاسخ می‌دهم

محمدمهدی زاهدی  با یادآوری اتهامات وارد شده به وی درباره اظهاراتش درباره فرجی دانا و امضای 1079 تن از استادان دانشگاه های سراسر کشور که خواستار عذرخواهی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از جامعه علمی کشور شدند، افزود: افراد امضا کننده از روسای دانشگاه ها نبودند بلکه طیف خاصی از اساتید دانشگاه ها را تشکیل می دهند که من هیچ گاه تمایلی برای ورود به حواشی ندارم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به طور حتم من به این اتهامات این گونه پاسخ نخواهم داد و دفاعیات خود را در دادگاه پیگیری می کنم.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه باید افرادی که جز فتنه طلبی و ایجاد حاشیه در کشور کاری ندارند در دادگاه پاسخگو باشند، یادآور شد: این اتهامات برای به حاشیه کشاندن من است بنابراین باید این موضوع در دادگاه رسیدگی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس نهم، با بیان اینکه انتساب اظهارات وارده به وی درباره وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کذب است، تصریح کرد: بدیهی است که تمام این حرف ها دروغ است زیرا در کمیسیون هیچ صحبتی به این شکل صورت نگرفت و نوارهای ضبط شده در کمیسیون نمونه ای برای رد ادعاهای مطرح شده است.

زاهدی، تاکید کرد: برای آنکه افکار عمومی نیز به این باور برسند که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هیچ اتفاق خاصی نیفتاده بهتر است هم مسئولان روزنامه ایران و هم کسانی که این نامه را از طریق ایمیل تهیه کردند و باعث فریب خوردن عده ای از اساتید دانشگاهی شدند تا پای نامه را امضا کنند، به دادگاه فرا خوانده شوند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: اساتیدی که نامه مذکور را به امضا رساندند فریب کسانی را خوردند که این نامه را تهیه کرده اند؛ به طور حتم مسئولان مذکور باید در این خصوص سند و مدرک خود را در دادگاه ارایه دهند تا نسبت به این مهم شفاف سازی صورت گیرد.(خانه ملت)

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق