آپدیت اندروید ۴٫۴٫۱ برای نکسوس ۵ تحولی در کیفیت تصاویر دوربین - سایت تفریحی بیا تو تفریح

آپدیت اندروید ۴٫۴٫۱ برای نکسوس ۵ تحولی در کیفیت تصاویر دوربین

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.نکسوس ۵ طبق عادت اخیر گوگل با مشخصات یک پرچم‌دار و با قیمت یک میان‌رده وارد بازار شد. اما شاید یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌های این گوشی نسبت به رقبا کیفیت پایین تصاویر دوربین بود که به نظر با آپدیت ۴٫۴٫۱ رفع خواهد شد.

 نکسوس ۵ طبق عادت اخیر گوگل با مشخصات یک پرچم‌دار و با قیمت یک میان‌رده وارد بازار شد. اما شاید یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌های این گوشی نسبت به رقبا کیفیت پایین تصاویر دوربین بود که به نظر با آپدیت ۴٫۴٫۱ رفع خواهد شد.

n5_cameran5_camera

  به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارنت، همان‌طور که شب گذشته به اطلاعتان رساندیم گوگل در حال کار بر روی اندروید ۴٫۴٫۱ است و در روزهای آتی باید منتظر عرضه این آپدیت باشیم. مدیر مهندسی گوگل “دیوید برک” در گفتگویی با وب‌سایت TheVerge اعلام کرده است که اندروید ۴٫۴٫۱ برای نکسوس ۵ به زودی از راه می‌رسد و بهبودهای زیادی را در زمینه کیفیت تصاویر دوربین به همراه خواهد آورد.

lightcompare_verge_super_widelightcompare_verge_super_wide

یکی از مهم‌ترین تغییرات این آپدیت برای نکسوس ۵ این موضوع است که گوگل حالا به جای اتکای زیاد روی فناوری تثبیت کننده اپتیکال OIS و سرعت پایین شاتر، حالا سرعت را بالاتر برده تا لگ و کندی و در نتیجه تاری تصاویر مخصوصاً در سوژه‌های متحرک کمتر از گذشته شود. به این ترتیب تصاویر احتمالاً وضوح بیشتری خواهند داشت اما شاید نویز دیجیتال بیشتری هم در آن‌ها دیده شود.

 nexusae0_Photo2_thumbnexusae0_Photo2_thumb

همچنین تعادل سفیدی White Balance و Exposure نیز به همراه کنتراست و اشباع رنگی بهبود یافته تا تصاویری بهتر و کمی جذاب‌تر را با نکسوس ۵ ثبت کنید. نمونه تصاویر قبل و بعد از آپدیت گویای این تغییرات مثبت در کیفیت تصاویر نکسوس ۵ هستند.

 02e66_Nexus_5_Camera_Compare02e66_Nexus_5_Camera_Compareعلاوه بر کیفیت تصاویر، اپلیکیشن دوربین هم حدود یک ثانیه زودتر باز می‌شود تا لحظات حساس را از دست ندهید و قابلیت +HDR نیز حالا میزان انجام شده عملیات را مانند Photosphere در یک نوار بارگذاری نمایش می‌دهد. به گفته برک تهیه این آپدیت ۵ هفته به اطول انجامیده است و کاربران از دریافت آن راضی خواهند شد.

Author: Bia2Tafrih

آپدیت اندروید ۴٫۴٫۱ برای نکسوس ۵ تحولی در کیفیت تصاویر دوربین
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =