468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » آغاز دیدار حساس استقلال و سپاهان در اصفهان

آغاز دیدار حساس استقلال و سپاهان در اصفهان

بازی‌های لیگ برتر ایران در حالی از امروز و در سه شهر گوناگون پیگیری می‌شود که مهم‌ترین خبر فوتبال ایران در این روزها قرعه‌کشی جام جهانی در برزیل است که فردا شب برگزار می‎‌شود و تیم‌ها حریفان خود در جام جهانی را می‌شناسند. این‌چنین است که علی رغم دو داربی حساس در این هفته و بازی بزرگ استقلال و سپاهان فوتبال دوستان ایرانی یک چشم به هفته هفدم لیگ برتر دارند و یک چشم به برزیل.

به گزارش تابناک، در روزهايي كه سكوهاي استاديوم‌هاي فوتبال خالي‌تر از هميشه به نظر مي‌رسند و بازي‌هاي ليگ برتر ايران مورد اقبال عموم قرار نمي‌گيرند، شايد از راه رسيدن بازي‌هاي حساس و سرنوشت‌ساز تنور ليگ برتر را كمي داغ كند. هفته هفدهم ليگ برتر از امروز آغاز مي‌شود و تيم‌هاي مدعي ليگ برتر به مصاف حريفان سرسخت خود مي‌روند.

 در يكي از بازي‌هاي حساس اين هفته استقلال در اصفهان به مصاف سپاهاني مي‌رود كه با روزهاي اوجش فاصله گرفته و نشاني از آن اقتدار هميشگي در اين تيم به چشم نمي‌خورد. بازي رفت دو تيم را سپاهان در حالي با نتيجه دو بر يك برد كه آبي‌ها تيم برتر ميدان بودند و به همين دليل بازي امروز براي شاگردان قلعه‌نويي جنبه انتقامي خواهد داشت. بازي سپاهان و استقلال نبرد دو تيم براي ماندن در كورس قهرماني و نزديك شدن به صدر جدول ليگ برتر است و همين موضوع اهميت كسب 3 امتياز را براي دو تيم دو چندان مي‌كند.

 صرف‌نظر از موقعيت دو تيم در جدول ليگ برتر، اين بازي چند دوئل تماشايي را در دل خود خواهد داشت. بازگشت قلعه‌نويي به اصفهان و قرار گرفتن برابر هواداران سپاهان، تقابل سيدمهدي رحمتي با جانشينش در تيم ملي يعني رحمان احمدي و رويارويي زلاتكو كرانچار بهترين مربي خارجي ليگ با سرمربي استقلال كه موفق‌ترين مربي ليگ است، مي‌تواند جذابيت‌هاي خاصي براي تماشاگران داشته باشد.ضمن اينكه نبايد فراموش كرد استقلال در بازي رفت علاوه بر شكست مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادي، به خاطر تخلف تماشاگرانش به كسر يك امتياز از سوي كميته انضباطي محكوم شد تا 4 امتياز حساس را در نبرد با زردپوشان اصفهاني از دست بدهد. 

Author: Bia2Tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق