آذری: درباره لوکا جلسه می‌گذاریم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

آذری: درباره لوکا جلسه می‌گذاریم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مدیرعامل ذوب آهن با ابراز امیدواری از شرایط تیمش می‌گوید جلسه‌ای با هیات مدیره برگزار می‌کند تا درباره عملکرد لوکا بوناچیچ تصمیم بگیرند.

به گزارش ایسنا، سعید آذری پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا همان طور که دستیاران بوناچیچ را عوض کرد، احتمال دارد که او را هم از کار برکنار کند، گفت: من دستیاران لوکا بوناچیچ را عوض نکردم. تغییر دستیاران به درخواست خودش بود و ما هیچ دخل و تصرف مستقیمی در این امر نداشتیم. 10 سال است در مدیریت ورزش هستم و اگر یک مربی پیدا شود و بگوید آذری در کارم دخالت کرد من حرف شما را قبول می‌کنم.

او افزود: خود بوناچیچ از دستیارانش راضی نبود و ما هم با توجه به نظرش تغییراتی را اعمال کردیم. تیم ذوب آهن از سال 88 به دلیل برخی تغییرات و مسائل مالی دچار مشکل شد. خیلی از بازیکنان خوب ما از تیم جدا شدند و می‌بینید که بازیکنی مثل خلعتبری که با ما اوج گرفت، امروز دو گل به ما زد.

مدیرعامل ذوب آهن در پاسخ به سوالی درباره محسن مسلمان عنوان کرد: در این دیدار غریبی و خانزاده تلاش زیادی کردند و فکر می‌کنم تعویض آن‌ها با مسلمان به سود ما بود. من دیدم مسلمان از دقیقه 67 از دایی خواست تا او را تعویض کند. غریبی و خانزاده از لحاظ سنی مثل مسلمان هستند و تعویض آن‌ها با این بازیکن هم با نظر بوناچیچ بود. آقای بوناچیچ یک بار استعفا دادند هیات مدیره قبول نکرد اما جلسه‌ای با هیات مدیره خواهیم گذاشت تا درباره عملکرد 5 هفته اخیرش صحبت کنیم و شاید تصمیماتی بگیریم.

آذری در پایان با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط تیمش اضافه کرد: ما یک جای خالی داریم و می‌خواهیم یک مهاجم برزیلی که شماره 9 واقعی باشد را به تیم می‌آوریم. قطعا شرایط ذوب آهن بهتر می‌شود اما اینکه این تیم به دوران اوجش بازگردد دو سه سال زمان نیاز دارد. به هر حال در حق ما اجحاف شده اما ذوب آهن تیم ریشه‌داری است و ان‌شاءالله به روزهای خوبش بازمی‌گردد.

Author: Bia2Tafrih

آذری: درباره لوکا جلسه می‌گذاریم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 18 =