"خانه‌های دوام" توانمند و کارآمد می‌شوند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

"خانه‌های دوام" توانمند و کارآمد می‌شوند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

"خانه‌های دوام" توانمند و کارآمد می‌شوند گروه‌های دوام در محلات در قالب خانه‌های دوام ترمیم و بازنگری می‌شوند.

به گزارش ایسنا، در راستای تقویت اندوخته‌های داوطلبین دوام و همینطور ارتقای میزان مهارت‌های حرفه‌ای مشارکت جویان مردمی نشست هم‌اندیشی با حضور معاون اجتماعی فرهنگی و کارشناس ستاد مدیریت بحران منطقه و اعضای کانون‌های خانه دوام در هر محله تشکیل می‌شود.

عباس خسروی – دبیر بحران منطقه 9 گفت: در هر محله اعضای کار گروه با حضور در جلسات هم‌اندیشی با توجه به تجربیات سالیان گذشته به نقد نقاط ضعف و قوت گروه دوام می‌پردازند.

وی با اشاره به حضور کارشناس ستاد مدیریت بحران در این جلسات، برنامه‌ریزی آتی گروه داوم با توجه به نتیجه این جلسات هم‌اندیشی ترمیم و بازنگری می‌شوند.

عباس خسروی تصریح کرد: دستاورد دیگر نشست‌های هم‌اندیشی تقویت مهارت‌های حرفه‌ای منطبق با نیازهای نیروهای دوام و ارائه خدمات بهتر در مواقع بروز حوادث غیرمترقبه خواهد بود.

دبیر بحران منطقه با اشاره به نشست ارزیابی و هم‌اندیشی محله سرآسیاب مهر‌آباد افزود: برابر برنامه زمان‌بندی این نشست‌ها در هر هشت محله منطقه 9 تشکیل می‌شود که شناخت بهتر و دقیق‌تری از مسائل و خواسته‌های نیروهای دوام در عرصه اقدام برای ارائه خدمات بهتر و امنیت اجتماعی شهروندان حاصل گردد.

مشارکت مراکز صنعتی بخش خصوصی در عملیات مدیریت بحران

صاحبان مراکز صنعتی که در سطح محدوده منطقه مستقر هستند در حوادث غیرمترقبه با شهرداری منطقه 9 همکاری می‌کنند.

به گزارش ایسنا، عباس خسروی همچنین اعلام کرد: استفاده بهینه از امکانات صنایع و شرکت‌های مستقر در محدوده منطقه شامل نیروی انسانی شاغل، مکان و فضای شرکت‌ها همفکری جهت جلوگیری از حوادث بحران از عامل مهمی در تدارک و پشتیبانی از اقدامات مورد نیاز در مدیریت بحران می‌باشد.

وی با تاکید بر ‌آموزش‌های عام‌المنفعه از قبیل ایمنی، آتش‌نشانی و سایر آموزش‌های مورد نیاز در پیشگیری از عوامل بحران زا به پرسنل شاغل در مراکز صنعتی گفت: آموزش محور اساسی مشارکت‌های مردمی در همکاری و کنترل حوادث غیرمترقبه است.

در ادامه مدیر بحران منطقه با اشاره به استفاده بهینه از امکانات موجود در مراکز صنعتی و کارگاهی سطح محدوده افزود استفاده از فضای محیطی و سایر امکانات ابزاری از دستاوردهای این توافقنامه است که منجر به سرعت عمل و افزایش حجم عملکرد خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان می‌شود.

عباس خسروی مشارکت بخش خصوصی را موجب توانمندی مدیریت به هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه دانست و تصریح کرد: همکاری‌های بین بخشی به محفوظ ماندن مراکز سرمایه‌ای و اشتغال مولد مستقر در سطح محدوده منطقه 9 کمک موثری می‌کند.

Author: bia2tafrih

"خانه‌های دوام" توانمند و کارآمد می‌شوند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =