20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند

دادستان تهران با بيان اينكه مهلت تعيين شده براي فروش اموال محكومان پروند 3 هزار ميلياردي آخر مهر ماه بود، گفت: ۲۰ نفر از محکومان اين پرونده هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند و احکام صادر شده نیز اجرایی خواهد شد.

محمود جعفری دولت‌آبادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره محکومین پرونده بزرگ 3 هزار میلیارد توماني اظهار داشت: بیش از ۲۰ محکوم این پرونده هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند.
 
وی درباره فروش اموال این محکومان خاطرنشان كرد: در این خصوص توافقات خوبی انجام شده و امیدواریم که اموالی که باید در بحث رد مال و جزای نقدی توسط محکوم صورت گيرد، عملی شود و این موضوع نیز در روزنامه سراسری آگهی شده و دادستانی فرصت داده است.

دادستان تهران تصریح کرد: اگر محکوم طبق قانون اموال خود را نفروشد دادستانی حتما نسبت به فروش اموال و استیفای حقوق دولتی و جزای نقدی و رد مال ورود خواهد کرد.
 
جعفری دولت‌آبادی با بیان اینکه احکام صادره اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مهلت تعيين شده براي فروش اموال آخر مهر ماه بود و بعد از تعطيلات پيش‌رو در صورت اسنكاف محكومان از فروش اموال، دادستاني براي فروش اموال اقدام خواهد كرد.

Author: bia2tafrih

20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =