20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » 20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند

20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند

20 محکوم پرونده 3000 میلیاردی در بازداشتند

دادستان تهران با بيان اينكه مهلت تعيين شده براي فروش اموال محكومان پروند 3 هزار ميلياردي آخر مهر ماه بود، گفت: ۲۰ نفر از محکومان اين پرونده هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند و احکام صادر شده نیز اجرایی خواهد شد.

محمود جعفری دولت‌آبادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره محکومین پرونده بزرگ 3 هزار میلیارد توماني اظهار داشت: بیش از ۲۰ محکوم این پرونده هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند.
 
وی درباره فروش اموال این محکومان خاطرنشان كرد: در این خصوص توافقات خوبی انجام شده و امیدواریم که اموالی که باید در بحث رد مال و جزای نقدی توسط محکوم صورت گيرد، عملی شود و این موضوع نیز در روزنامه سراسری آگهی شده و دادستانی فرصت داده است.

دادستان تهران تصریح کرد: اگر محکوم طبق قانون اموال خود را نفروشد دادستانی حتما نسبت به فروش اموال و استیفای حقوق دولتی و جزای نقدی و رد مال ورود خواهد کرد.
 
جعفری دولت‌آبادی با بیان اینکه احکام صادره اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: مهلت تعيين شده براي فروش اموال آخر مهر ماه بود و بعد از تعطيلات پيش‌رو در صورت اسنكاف محكومان از فروش اموال، دادستاني براي فروش اموال اقدام خواهد كرد.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت