کل اروپا به این شاهکار مضحک خندید - سایت تفریحی بیا تو تفریح

کل اروپا به این شاهکار مضحک خندید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

IMG020823962 کل اروپا به این شاهکار مضحک خندید

در چند روز گذشته هواداران فوتبال در قاره اروپا همتایان خود در بوسنی‌هرزگوین را به تمسخر گرفتند. در اکثر شبکه‌های اجتماعی و در وبلاگ‌ها، اروپایی‌ها دوستداران تیم ملی بوسنی‌هرزگوین را مورد طنز و کنایه قرار داده‌اند.

علت این امر به خاطر اشتباه عجیبی است که گروهی از هواداران تیم ملی بوسنی‌ مرتکب شدند. آنها که تیم کشورشان عاقبت به جام جهانی صعود کرد، می‌خواستند شاهد آخرین بازی آن در مرحله مقدماتی در روز سه‌شنبه گذشته و در دیدار خارج از خانه در شهر کانواس لیتوانی باشند.

اما به خاطر بی‌توجهی در ثبت و اخذ بلیت هوایی، سر از لتونی درآوردند!

*انتقاد خودی از خودی

این موضوع آنقدر مورد بحث و شوخی قرار گرفت که حتی رسانه‌های بوسنی نیز از این رفتار انتقاد کردند.

به گزارش فارس، یک روزنامه چاپ سارایووا نوشت: در هیچ کجای دنیا چنین هوادارانی پیدا نمی‌کنید که ندانند به کدام کشور سفر می‌کنند. هوادارانی که حتی در بدو ورود‌شان به مرکز لتونی، ساکت باقی ماندند و زحمت سئوال کردن را به خود ندادند.

این روزنامه ادامه داد: آنها پس از ورود به فرودگاه ریگا،‌ راحت و بی دغدغه،‌ چمدان‌های خود را دریافت کردند اما به تابلو‌های فرودگاه نگاه نکردند کجا هستند.

گزارشگر این نشریه نوشت:‌ تازه وقتی وسایل خود را دریافت کردند، از مقام‌های فرودگاه آدرس محل بازی را می‌گرفتند. واقعا که این رفتار، نهایت بی توجهی و نادانی است.

*کاری کردند که کل اروپا بخندند

همچنین در مورد این شاهکار عجیب هواداران بوسنی هرزگوین، یک سایت محلی نوشت: حدود ۲ ساعت پس از ورود این عده که حدود ۳۰۰ نفر بودند، تازه متوجه شدند به جای لیتوانی، سر از لتونی درآورده‌اند. یعنی کلی فاصله با محل انجام بازی دارند و به خاطر کمبود زمان و امکانات مالی، قادر به انجام پرواز مجدد و رفتن به لیتوانی نیستند. به ناچار باید در لتونی، ‌از طریق تلویزیون شاهد بازی تیم کشورشان باشند.

این سایت از قول یکی از این هواداران که نامش را فاش نکرده بود،‌ عنوان کرد: مثل آدم‌های نادان رفتار کردیم. کاری کردیم که کل اروپا به ما بخندند. من که تا عمر دارم این اشتباه از ذهنم بیرون نمی‌رود.

گرداوری:زیرمیزی

نويسنده: samaneh1 samaneh1 | تاريخ ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۲ | بدون دیدگاه

Author: bia2tafrih

کل اروپا به این شاهکار مضحک خندید
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =